Zametače

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Pohon
Cena
Akce
2 z 2 Produktů

Příslušenství


ZAMETACÍ STROJE STIHL PRO EFEKTIVNÍ ÚKLID.


Košťata a ruční kartáče jsou minulostí, s praktickými zametacími stroji STIHL ušetříte spoustu času a zajistíte si čistotu doma i v práci.
EFEKTIVNÍ ČIŠTĚNÍ CEST A PODLAH SE ZAMETAČI STIHL

Se zametacími stroji STIHL a akumulátorovým zametacím strojem můžete snadno a rychle vyčistit různé povrchy. Naše vysoce kvalitní stroje vám obzvláště usnadní udržování pořádku na chodnících, parkovištích nebo příjezdových cestách. Existují pro to tři jednoduché důvody:  • Strojové čištění je mnohem rychlejší – 6krát rychlejší než ruční kartáč.

  • Strojové čištění je ergonomičtější pro váš pohybový aparát.

  • Mechanické čištění je méně škodlivé pro vaše zdraví, protože se při něm zvedá a vdechuje méně prachu.


Nezáleží na tom, zda v soukromém životě udržujete čistotu na svém pozemku, nebo v zaměstnání uklízíte veřejná místa či tovární haly – se zametacími stroji STIHL zmizí hrubé, jemné, těžké a dokonce i mokré nečistoty během okamžiku.


TEN SPRÁVNÝ STROJ PRO KAŽDÝ ÚČEL


V soukromé sféře, ale i v menších továrních halách je nejlepším řešením kompaktní zametací stroj: pro tento účel nabízíme zametací stroje, které se dobře hodí pro úklid ploch do 300 m2. Jsou obzvláště lehké, a proto se snadno přepravují. Nylonové štětiny s nízkým opotřebením jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití a díky bočně vyčnívajícím metlám a držákům štětin čistí i na stěnách nebo obrubnících.


Pokud uklízíte veřejná prostranství, sportoviště nebo výstavní či koncertní haly, je nejlepší zvolit větší model pro plochy do 1 500 m2. Je vybaven větší nádobou na nečistoty a zvětšenou šířkou zametání a splňuje všechny profesionální požadavky. Po skončení práce můžete zametací stroj snadno uložit na bok a ušetřit tak místo.


EXTRA VÝKON S AKU ZAMETACÍM STROJEM


S naším akumulátorovým zametacím strojem KGA 770 můžete pracovat s plným výkonem a zároveň bez produkce emisí a výrazného hluku. Kombinuje výhody profesionálního zametacího stroje s akumulátorovým napájením STIHL. Sílu elektromotoru můžete využívat až 210 minut v kuse k úklidu ploch o rozloze až 2 000 m2. Náš špičkový model se snadno řídí v každé situaci a šetří vaše síly i při delším úklidu. Umožňuje to ergonomická rukojeť, kterou lze pohodlně přizpůsobit velikosti vaší postavy.


ZAMETAČE NAVRŽENÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU


Všechny naše zametací stroje vás přesvědčí osvědčenou kvalitou STIHL a inovativní technologií, která vám pomůže každý den dosáhnout pokroku. Například zametací systém STIHL MultiClean zajišťuje, že zametací stroje mohou sbírat všechny druhy nečistot. Do zametacího koše spolehlivě dopadnou i hrubé nečistoty, mokré listí a dokonce i plechovky od nápojů nebo PET lahve. Se zametacím systémem MultiClean PLUS, který integruje další zametací válec, nebudete mít problém ani s tím nejjemnějším prachem. U profesionálních modelů zabraňuje dodatečná těsnicí lišta po celém obvodu a dva pěnové vzduchové filtry úniku i těch nejjemnějších částic ze zametací nádoby.


Centrální nastavení výšky umožňuje přizpůsobit zametací stroje STIHL nejrůznějším povrchům. Metly s bočním výhozem a držák štětin zajišťují udržení čistoty i přímo na stěnách, římsách nebo obrubnících a že hrubé nečistoty nebudou mít šanci. To zajišťují zejména nylonové kartáče s nízkým opotřebením, na které garantujeme 4letou životnost.