13 460,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Zametač KG 770: Pro použití na velkých plochách

Se zametačem STIHL KG 770 mohou profesionálové i soukromí uživatelé efektivně čistit velké vnitřní i venkovní plochy, jako jsou podlahy v halách s uzavřeným potěrem nebo plochy ze zámkové dlažby či kostek. Zametací systém STIHL MultiClean PLUS podporuje sběr různých druhů nečistot při záběru 77 cm. Přídavný zametací válec stroje STIHL KGA 770 zachytí i ten nejjemnější prach. Celoplošná těsnicí lišta ve spojení se vzduchovým filtrem účinně zadržuje vířící prach. Do stran vystouplé diskové kartáče umožňují spolehlivé zametání podél zdí nebo obrubníků. Zametací výkon je dále vylepšen díky dolnímu držáku štětin.


Převodovka zametače STIHL KG 770 s optimálním přenosem výkonu a obousměrně nastavitelná pogumovaná ergonomická rukojeť usnadňují tlačení. I při couvání se diskové kartáče natáčejí dovnitř, takže nedochází k vyhazování nečistot. Přídavné ochranné krytky na převodovkách kartáčů je chrání před nečistotami, prachem a vodou.

Díky 8polohovému centrálnímu nastavení výšky můžete zametač KG 770 rychle přizpůsobit jakémukoli povrchu a nastavit výšku štětin. Robustní štětiny diskových kartáčů z neopotřebitelného nylonu jsou velmi odolné. Na jejich životnost je poskytována záruka 4 roky. Tlačnou rukojeť zametače STIHL KG 770 lze snadno sejmout a uložit zametač ve svislé poloze.

Technické údaje

Hmotnost13 kg
Pro polohy až cca1500 m²
Čisticí výkon2900 m²/h

Servis a tipy