iMOW® robotické sekačky

FilterIconFiltrovat

Příslušenství

STIHL ¡MOW®: NECHTE SVŮJ TRÁVNÍK POSEKAT AUTOMATICKY

S robotickou sekačkou iMOW® už nikdy nebudete sekat trávník sami. Můžete se pohodlně usadit, relaxovat a užívat si svůj dobře udržovaný trávník, zatímco moderní technologie udělá práci za vás.

UŠETŘETE ČAS PŘI PÉČI O TRÁVNÍK S ROBOTICKÝMI SEKAČKAMI 

Srdcem každé zahrady je trávník. Zároveň je to také plocha, která vyžaduje nejvíce péče, což zabere nejvíce času. S robotickou sekačkou iMOW® můžete svůj čas v budoucnu využít jinak. Inteligentní zahradní pomocníci totiž sekají samostatně, spolehlivě se vyhýbají překážkám a snadno zvládají svahy se sklonem 35 až 40 procent. Díky akumulátorovému pohonu můžete udržovat trávník ekologicky šetrným způsobem a navíc tak tiše, že nebudete rušit své sousedy.

V závislosti na vašich potřebách najdete v naší nabídce modely pro malé trávníky i pro velké zahrady o rozloze až 5 000 m2. Naše robotické sekačky sekají až 150 minut v kuse a automaticky se vracejí do dokovací stanice k nabití. Díky inteligentnímu systému nabíjení se sekačky samy rozhodnou, zda je pro další sečení potřeba rychlejší expresní nabití, či nikoli. Jakmile je baterie dostatečně nabitá, malí pomocníci jednoduše pokračují tam, kde skončili.

Všechny robotické sekačky iMOW® jsou zároveň mulčovací sekačky: rozdrcená tráva jednoduše dopadne zpět na trávník, kde pohnojí půdu a vrátí jí živiny. Posekaná tráva se díky tomu nemusí likvidovat. Takže zatímco vy sedíte a odpočíváte, vaše sekačka iMOW® se postará o veškerou péči o trávník. 

CHYTRÁ ZAHRADA S ROBOTICKOU SEKAČKOU

Není příjemné sledovat, jak se trávník stará sám o sebe? Abyste měli nad svou robotickou sekačkou iMOW® stále plnou kontrolu, kromě odnímatelného ovládacího panelu můžete využít také bezplatnou mobilní aplikaci iMOW® pro naše robotické sekačky s ovládáním pomocí aplikace. Díky tomu můžete robotickou sekačku ovládat i na cestách nebo jednoduše z lehátka. V aplikaci můžete určovat časy sečení, zobrazovat údaje o výkonu, vytvářet plány sečení na základě předpovědi počasí nebo pomocí integrovaného dešťového senzoru určovat množství srážek, při kterém sekačka iMOW® přestane sekat. Aplikaci iMOW® si můžete zdarma stáhnout z obchodu Google Play nebo z App Store.

Během provozu nemusíte nutně brát v úvahu vítr a počasí, protože inteligentní senzory zajistí, že se robotická sekačka vrátí do nabíjecí stanice, když prší, a to i na zařízeních bez funkcí aplikace. Robustní kryt spolehlivě chrání sekačku iMOW® před všemi povětrnostními podmínkami. Pokud se fronta špatného počasí přesune dál, sekačka iMOW® jednoduše pokračuje v sečení podle plánu.

Robotické sekačky iMOW® jsou promyšlené i z hlediska bezpečnosti a ochrany proti krádeži: pokud dojde ke zvednutí sekačky iMOW®, nůž se automaticky zastaví. Zařízení můžete také zašifrovat pomocí kódu PIN. V případě ztráty vám také pomůže integrovaný GPS lokátor, který v aplikaci iMOW® určí přesnou polohu zařízení.

TIPY PRO INSTALACI ROBOTICKÉ SEKAČKY ¡MOW®

K instalaci robotické sekačky potřebujete instalační sadu, která obsahuje také ohraničující vodící drát. Při instalaci dokovací stanice dbejte na to, aby byla umístěna na rovném povrchu – díky tomu se dokáže robotická sekačka iMOW® vždy bezpečně vrátit. Ohraničovací drát je ideální položit tam, kde nejsou žádné fyzické překážky pro sekačku iMOW®. Instalační sady pro různé velikosti ploch spolu s dalším užitečným příslušenstvím pro robotické sekačky najdete u svého nejbližšího prodejce STIHL.