Zahradní foukače a vysavače

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Typ použití
Pohon
Síla foukání
Hmotnost
Komfort
Cena
13 z 13 Produktů

Příslušenství

S FOUKAČI A VYSAVAČI LISTÍ ZVLÁDNETE KAŽDÝ ÚKOL

Ergonomické a výkonné – foukače a vysavače listí STIHL vám pomohou rychleji uklidit, abyste měli dostatek vzduchu na další věci.

OD LEHKÉHO PRACHU PO MOKRÉ LISTÍ

Když se vítr a počasí na pozemku opravdu podepíše, nebo se na zahradě povalují zbytky po stříhání živého plotu, foukače a vysavače listí usnadní vám život. S našimi výkonnými zařízeními je úklid mnohem snazší a rychlejší než s hráběmi a košťaty. Nezáleží na tom, zda máte na programu právě posekanou trávu na trávníku, těžké mokré listí na cestě nebo velký úklid po nějaké akci či koncertu. Naše vysavače vysávají a rozmělňují listí během chvilky a foukače rychle odstraňují ostatní nečistoty.

EFEKTIVNÍ ÚKLID POMOCÍ FOUKAČŮ A VYSAVAČŮ LISTÍ STIHL

Každý foukač listí STIHL se vyznačuje dobrou ergonomií a vysokým výkonem. Robustní, ale lehká konstrukce našich foukačů listí a vysavačů zajišťuje, že zvládnete i složité úklidové nebo čisticí práce, aniž byste si rychle unavili svaly ramen a paží. Kvalitní konstrukce navíc ulehčuje zádům, díky čemuž můžete pracovat pohodlně a bez námahy. Většina našich foukačů je navržena tak, abyste je mohli při práci pohodlně nosit v ruce. Existují však také zádové foukače listí pro zvláště velké plochy a komplexnější úkoly. Jinak máte v podstatě na výběr mezi benzinovými, akumulátorovými a elektrickými foukači, které najdete na našich webových stránkách a můžete je také zakoupit přímo online.

BENZÍNOVÝ, AKUMULÁTOROVÝ NEBO ELEKTRICKÝ?

Pokud chcete pravidelně čistit velké plochy od listí a trávy, určitě si prohlédněte naše benzínové foukače listí. Tato obzvláště výkonná zařízení jsou dobrou volbou například pro správce a majitele domů, zahradníky, krajináře nebo obce. Obrovské rychlosti proudění vzduchu benzínových modelů totiž umožňují efektivní čištění chodníků nebo celých areálů s vysokým pracovním komfortem.

S našimi akumulátorovými foukači listí si poradí každý kdykoli a kdekoli. Nejen díky nízké hmotnosti, ale také proto, že se jedná o nejtišší modely z celé řady. Akumulátorové foukače listí bez výfuku s vysokým výkonem a výkonem proudění vzduchu jsou určeny pro tiché úklidové a čisticí práce v oblastech, jako jsou parky, školky nebo obytné zóny.

Nebo spíše hledáte foukač, který byste chtěli používat hlavně v blízkosti svého domu? Pak vám doporučujeme některý z našich elektrických foukačů listí. Silný proud vzduchu v kombinaci s příjemně tichým provozem činí z těchto modelů ideální stroj pro soukromé uživatele a v oblastech poblíž domů.

VYSÁVÁNÍ LISTÍ A DRCENÍ ZELENÉHO ODPADU

Pro ještě větší možnosti použití a dodatečný komfort vám nabízíme různé příslušenství k foukačům a vysavačům listí. Vysavače STIHL můžete doplnit zahnutou plochou hubicí nebo sběrným vakem. K foukačům můžete mimo jiné přidat různé trysky, opasky pro pohodlnější práci nebo sadu na čištění okapů. K dispozici je také: speciální sada nástavců, s níž můžete kdykoli přeměnit foukač na vysavač.