7 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

BG 56: Lehký benzinový foukač

Benzínový foukač STIHL BG 56 je praktický a snadno se používá. Majitelům domů, zahradníkům a obcím, kteří potřebují rychle a efektivně odstranit listí nebo posekanou trávu, účinně pomůže foukač listí s kruhovou tryskou. Přístroj o hmotnosti 4,1 kg můžete používat různými způsoby.

Foukač listí je poháněn motorem STIHL 2-MIX. Foukač STIHL BG 56 můžete pohodlně ovládat na přístroji pomocí ergonomicky tvarované rukojeti s jednoručním ovládáním a tlačítkem Stop. Díky ručnímu palivovému čerpadlu můžete palivo dodávat přímo do karburátoru pouhým stisknutím tlačítka. Tím se snižuje počet zatažení za startovací lanko po delší přestávce v provozu přístroje.

Abyste zabránili působení trhavých sil při startování, můžete si přístroj dodatečně vybavit systémem STIHL ElastoStart. Kromě toho můžete tento benzínový foukač listí STIHL BG 56 rozšířit o volitelnou sadu STIHL na čištění okapů a vyfukovat tak i okapy. V kombinaci s dodatečně montovatelnou sadou STIHL s nasávacím zařízením lze model STIHL BG 56 použít také jako vysavač listí s rozmělňovačem .

BG 56

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

STIHL 2-MIX
MOTOR STIHL 2-MIX
Ruční palivové čerpadlo
RUČNÍ PALIVOVÉ ČERPADLO

Technické údaje

Zdvihový objem27,2 cm³
Hmotnost4,1 kg
Foukací síla13 N 1)
Max. rychlost vzduchu71 m/s
Průtok vzduchu700 m³/h

Servis a tipy