Zahradní traktory

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Pohon
Komfort
Cena
Akce
4 z 4 Produktů

Příslušenství


TRAKTORY STIHL: VYSOKÝ VÝKON A SPOUSTA POHODLÍ


Dopřejte si při péči o trávník místo ve skříni: S travními traktory STIHL budete na vrcholu z hlediska pracovního záběru, výkonu i komfortu – bez ohledu na to, zda jste ambiciózní soukromý uživatel nebo profesionální zahradník.
SE ZAHRADNÍMI TRAKTORY POSEČETE VELKÉ PLOCHY BEZ NÁMAHY


Tam, kde s klasickými sekačkami na trávu dosáhnete svých výkonnostních limitů, jsou naše zahradní traktory tou správnou volbou. Nezáleží na tom, zda s traktorem manévrujete v klikatém terénu, nebo se věnujete velkým travnatým plochám. Díky chytré kombinaci výkonu a pohodlí můžete sekat zelené plochy o rozloze až 10 000 m² na svém soukromém pozemku nebo například jako profesionální zahradník. Efektivní podporu při práci vám poskytne zahradní traktor se sběrným košem nebo s bočním výhozem, který rozvádí posekanou zeleň přímo na trávník jako hnojivo. Péče o trávník se tak stává zvládnutelnou i na obrovských sportovních hřištích nebo v parcích.


Zahradní traktory jsou svým výkonem podobné klasickým sekačkám na trávu. Motor je namontován vzadu nebo pod sedadlem. Díky své velikosti jsou naše zahradní traktory obzvláště obratné. Motor sekaček na trávu je namontován vpředu jako u běžných traktorů a má větší výkon než sekačka s pojezdem. Díky tomu jsou traktory předurčeny pro sekání obzvláště velkých ploch.


ZAHRADNÍ TRAKTORY S POJEZDEM V OSVĚDČENÉ KVALITĚ STIHL


Pro důkladné sečení obzvláště velkých trávníků potřebujete zahradní traktory, na které se můžete spolehnout. K tomu přispívá silný výkon našich jednoválcových a dvouválcových motorů. Díky velkému záběru sečení mezi 80 a 125 cm můžete efektivně sekat velké travnaté plochy. Výšku sečení lze pohodlně nastavit z místa řidiče. Přesně posekáte i okraje trávníku, protože náš systém záchytného vedení zajišťuje spolehlivé sekání i trávy na okraji záběru. Všechny modely jsou vybaveny elektromagnetickou spojkou nožů, která umožňuje kdykoli zapnout a vypnout nože z kabiny, aniž byste museli vypínat motor.


KOMFORTNÍ FUNKCE SEKAČEK S POJEZDEM STIHL


Díky komfortní výbavě našich zahradních traktorů si můžete při sekání trávy dopřát pohodlí. Například odpružené sedadlo traktorů můžete nastavit bez použití nářadí a optimálně jej přizpůsobit své tělesné velikosti. Když je váš traktor v pohybu, můžete snadno přepínat mezi rychlostmi vpřed a vzad pomocí speciálního pohonu s 1 pedálem a rychle manévrovat. Rychlost můžete plynule regulovat pomocí pedálu plynu citlivého na tlak. U našich špičkových modelů můžete udržovat konstantní rychlost pomocí tempomatu. Když je sběrný koš na trávu plný, indikátor stavu naplnění vás upozorní zvukovým signálem. Sběrný koš na trávu pak lze vyprázdnit jednoduchým zatažením za páku v kabině. U vozidel s displejem LCD vždy uvidíte všechny důležité informace – například stav nádrže, tlak oleje a mnoho dalších – i při jasném slunečním světle. Díky bezkonkurenční kombinaci komfortu, technologií a výkonu se traktorům ne nadarmo říká "královská třída sekaček".


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ZAHRADNÍ TRAKTORY STIHL


S naším praktickým příslušenstvím můžete ze svého zzahradního traktoru STIHL udělat skutečného všestranného pomocníka. Navíc je lze snadno přeměnit na mulčovací sekačky, takže trávníku při sekání dodáte cenné biohnojivo. A pokud v zimě sníh zablokuje silnici a příjezdovou cestu, můžete díky našim sněhovým řetězům a sněhovému břitu během chvíle přeměnit svůj traktor na vozidlo pro odklízení sněhu.