Vysavače

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Pohon
Cena
3 z 3 Produktů

Příslušenství


VYSAVAČE MOKRÝCH A SUCHÝCH NEČISTOT STIHL PRO EFEKTIVNÍ ÚKLID


Snadné odstraňování stavebního prachu, kovových hoblin, smetí nebo kapalin. S výkonným vysavačem STIHL vyřešíte každý úklod rychle, důkladně a jedním stisknutím tlačítka.
ČISTÉ ŘEŠENÍ: MOKRÉ A SUCHÉ VYSAVAČE OD SPOLEČNOSTI STIHL


K úklidu továrních hal, pracoven nebo dokonce laboratoří potřebujete ten správný nástroj. Zatímco hrubé nečistoty nebo prach lze poměrně snadno odstranit suchým vysavačem, situace je jiná, pokud jde o rozlité kapaliny nebo vlhké znečištění. Ideální volbou je pak vysavač STIHL pro mokré a suché vysávání. S ním se můžete opět těšit z čistých podlah v jediném pracovním kroku.


PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE PRO VŠECHNA POUŽITÍ


Vysavače STIHL pro mokré a suché vysávání zajišťují účinné čištění pro viditelně čisté a hygienické podlahy ve všech aplikacích. Nabízíme celou řadu modelů, abyste si mohli vybrat ten správný stroj pro své požadavky.


S jedním z našich lehkých vysavačů již můžete efektivně a pohodlně provádět všechny úklidové práce na různých površích. Například kombinovaná podlahová hubice vám umožní okamžitě přejít z hladkých povrchů, jako jsou dlaždice nebo laminát, na drsné povrchy, jako je koberec. Stačí, když během provozu nohou stisknete nožní spínač. Kromě toho jsou přístroje vybaveny funkcí ofukování pro čištění těžko přístupných míst. K jejímu použití stačí pouze zasunout sací hubici do otvoru, který najdete na zadní straně přístroje.


Naše obzvláště výkonné průmyslové vysavače jsou tou správnou volbou pro úklid větších dílen nebo továrních prostor. Tyto modely mají obrovský sací výkon a velký objem nádoby, ale přesto jsou praktické a snadno se s nimi manipuluje v každé situaci.

Díky vícenásobnému filtračnímu systému integrovanému ve všech našich vysavačích pro mokré i suché vysávání máte vždy jistotu, že hrubý i jemný prach je dobře oddělen. Protože bez pravidelného čištění by filtr ztrácel svůj výkon, mají všechny vysavače na mokré a suché vysávání integrovaný systém čištění. Jakmile zavřete nástavnou hubici a stisknete tlačítko pro čištění filtru, spustí se automatické čištění. Přístroj je pak opět plně připraven k použití.


PRŮMYSLOVÝ VYSAVAČ S AUTOMATICKÝM ZAPÍNÁNÍM


Kromě základního provedení si můžete naše vysavače zakoupit také v provedení s automatickým zapínáním. Tu poznáte podle písmene "E" v názvu modelu. Naše modely s automatickým zapínáním mají na vysavači zásuvku, kterou můžete využít například k připojení ruční kotoučové pily nebo brusky přímo k přístroji. Po zapnutí elektrického nástroje se spustí i průmyslový vysavač. Prach nebo hobliny zmizí do sběrné nádoby prostřednictvím sací hadice, takže je není nutné zvlášť odstraňovat.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VYSAVAČE NA MOKRÉ/SUCHÉ VYSÁVÁNÍ


Průmyslové vysavače STIHL jsou skutečně všestranné a disponují velkým výkonem. Se správným příslušenstvím můžete svůj stroj učinit ještě praktičtějším a výkonnějším. Například speciálními hubicemi pro různá použití, různými prodlužovacími trubkami a adaptéry a také přídavnými sacími hadicemi. Přehled praktických doplňků naleznete v sekci příslušenství pro vysavače na mokré / suché vysávání.