4 470,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Max. podtlak210 mbar
Objemový proud3600 l/min
Počet fází V230 V/1 PH/50 Hz

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

SE 62: Výkonný vysavač kapalných a suchých nečistot

Pro profesionální úklidové práce v dílnách nebo pro úklidové služby a průmysl máte k dispozici kompaktní a všestranný úklidový nástroj v podobě elektrického vysavače STIHL SE 62 pro mokré a suché vysávání. Průmyslový vysavač vysává prach, nečistoty a kapaliny v interiéru i exteriéru. Je mimořádně praktický: Pomocí funkce foukání můžete odstranit i těžko přístupný prach ze škvír a rohů. Pro změnu nastavení stačí sací trubku přepojit na přípojku pro odvod vzduchu. Ruční trubku lze snadno připojit pomocí rychlospojky. Díky standardní přepínatelné kombinované podlahové hubici STIHL, univerzální sací hubici STIHL nebo štěrbinové hubici STIHL jste s vysavačem STIHL SE 62 připraveni na jakoukoliv situaci. Nečistoty se dostávají do nádoby o objemu 20 l a rovněž procházejí filtrem.

Pro snadnou údržbu a udržení trvale vysokého sacího výkonu je standardně integrován vícenásobný filtrační systém sestávající z papírového filtračního prvku a textilního filtračního vaku. Pro čištění filtru stačí zakrýt nasávací hrdlo na konci sací hadice a stisknutím tlačítka spustit čištění. Praktický držák sací trubice umožňuje připevnit kompletní vysavač včetně podlahové hubice přímo k průmyslovému vysavači STIHL SE 62.

Volitelné příslušenství vysavače SE 62 pro mokré a suché vysávání rozšiřuje rozsah jeho funkcí pro různá použití. Například vícedílná sada STIHL pro automobily je přizpůsobena k čištění různých povrchů ve vozidlech.

SE 62

Servis a tipy