Stavebnictví

Profesionální stroje STIHL najdete na stavbách po celém světě. STIHL totiž nabízí odolnost, spolehlivost a výkon, které jsou ve stavebnictví nezbytné. Kromě toho se můžete vždy spolehnout na odborné poradenství a servis.

Osoba v ochranných pracovních pomůckách pracuje s rozbrušovacím strojem

Stroje pro stavebnictví

Řezné kotouče STIHL

Benzinový rozbrušovací stroj STIHL TS 500i na staveništi

Přesné, odolné a spolehlivé po všech stránkách

Řezné kotouče STIHL splňují nejvyšší standardy kvality a v zásadě je lze rozdělit do dvou kategorií: řezné kotouče s pryskyřičným pojivem a diamantové řezné kotouče. V tomto článku jsme shrnuli vše, co potřebujete vědět.

Najít nejbližšího specializovaného prodejce STIHL

Bezpečnost práce ve společnosti STIHL

Tři muži v ochranných pracovních pomůckách STIHL a s akumulátorovým nářadím STIHL vedle otevřeného zavazadlového prostoru vozidla, v pozadí hromada dřeva

Bezpečná práce

Společnost STIHL klade velký důraz na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci. Přinášíme vám informace o nejdůležitějších ochranných a bezpečnostních opatřeních, abyste vy i vaši zaměstnanci mohli bezpečně vykonávat svou práci.

Ochrana od hlavy až k patě

Hojně navštěvovaná vnitřní expozice STIHL s robotickými sekačkami iMOW®

Zažijte STIHL naživo: Veletrhy a akce

Chtěli byste o společnosti STIHL a našich profesionálních výrobcích vědět víc? Pak nás navštivte na některém místním veletrhu. Těšíme se na osobní setkání s vámi! Zde najdete aktuální informace o nadcházejících termínech.

Více ze světa STIHL