Příslušenství pro sekačky na trávu a mulčovací sekačky

FilterIconFiltrovat

Příslušenství


VŠESTRANNÉ SEKAČKY NA TRÁVU


S naším praktickým příslušenstvím můžete sekačky STIHL během chvilky přestavět na mulčovací sekačky, vybavit je různými noži a zajistit jim ještě větší odolnost.
ABY SE VAŠE SEKAČKA NA TRÁVU HODILA K JAKÉMUKOLI POUŽITÍ


Ať už udržujete rozsáhlé trávníky benzínovou sekačkou, sekáte předzahrádku kompaktní elektrickou sekačkou nebo provozujete flexibilní akumulátorovou sekačku: Nabízíme vám promyšlené příslušenství pro všechny modely STIHL, které vám ještě více usnadní a zpružní všechny vaše zahradní práce.


MULČOVACÍ SADY: PROMĚŇTE SEKAČKY NA TRÁVU V MULČOVACÍ SEKAČKY


Když trávník nechce hustě vyrůst, je často řešením důkladné hnojení. S našimi mulčovacími sadami můžete sekačku STIHL kdykoli snadno přeměnit na mulčovací sekačku. Zabere to jen několik minut: Nejprve odpojte sběrný koš, poté vložte mulčovací vložku a vyměňte standardní sekací nůž za náš vícebřitý. Váš prodejce vám samozřejmě nože rád vymění také. Nyní můžete svůj trávník hnojit způsobem šetrným k životnímu prostředí. S nožem Multi je posečená tráva jemně rozmělněna tvarem nožů a mulčovací vložkou rovnoměrně rozprostřena po trávníku. Trávník tak získá zpět živiny ve formě biohnojiva a opět poroste hustší a zdravější. Benzínové sekačky STIHL řady 6 jsou již standardně vybaveny mulčovacími noži.


VYBAVENÍ PRO VŠECHNY PŘÍPADY


Pro zvýšení životnosti vaší benzínové sekačky nabízí STIHL praktické vybavení, jako je naše čerpadlo pro odsávání benzínu, nebo ochranné zařízení, které chrání vzduchový filtr vašeho stroje před nečistotami. To vám umožní dělat vaší sekačce dobře nejen při práci, ale i při skladování.
Pokud jste se rozhodli pro elektrickou sekačku, nabízíme odpovídající prodlužovací kabely. Pokud při údržbě zeleně spoléháte na výkonné akumulátorové sekačky bez emisí, najdete zde také široký výběr speciálního příslušenství. S našimi akumulátory, nabíječkami a přepravními boxy pro sekačky na trávu vám nikdy nečekaně nedojde energie. Kromě toho můžete lithium-iontovou baterii sekačky používat i s mnoha dalšími stroji z řady akumulátorů STIHL.