Rozbrušovací stroje

FilterIconFiltrovat

Příslušenství


   

ROZBRUŠOVACÍ STIHL PRO NEJTVRDŠÍ MATERIÁLY


   

Ať už jde o beton, kámen, asfalt nebo stavební ocel: S našimi robustními řezacími stroji můžete na staveništi, při silničních pracích nebo záchranných akcích přesně a spolehlivě řezat i ty nejtvrdší materiály.
   
   

PŘESNÉ ŘEZY S NAŠIMI ROZBRUŠOVAČKAMI
   


   

Řezací stroje STIHL jsou tím pravým nástrojem, když potřebujete na staveništi, při zahradních a terénních úpravách nebo při záchranných pracích provádět přesné řezy do tvrdých materiálů, jako je asfalt, beton nebo ocel. Pro tyto účely si můžete vybrat z různých modelů v naší nabídce. Dbáme na to, abyste měli k dispozici stejnou měrou vysoký výkon a vysoký pracovní komfort. To je jeden z důvodů, proč naše stroje často najdete v půjčovnách profesionální stavební techniky.
   


   

BENZÍNOVÉ POHONNÉ JEDNOTKY


   

Naše benzínové rozbrušovací stroje lze používat univerzálně a nabízejí vám plný rozsah výkonu, který je vyžadován při stavbě budov, silnic a záchranných pracích. Díky výkonným motorům STIHL 2-MIX můžete přesně řezat i extrémně tvrdé materiály. Všechny benzínové rozbrušovačky STIHL jsou vybaveny stejnou sofistikovanou technologií STIHL:
   


   

         
 • Ergonomická konstrukce rukojeti a antivibrační systém STIHL přinášejí přesné výsledky i při řezání z ruky.
         

 •        
 • U některých modelů lze přívod vody měnit pomocí elektronického ovládání vody pomocí klávesnice.
         

 •        
 • Všechny rozbrušovací stroje STIHL jsou vybaveny systémem dlouhodobého filtrování vzduchu včetně inovativního cyklonového předčištění.
         

 •        
 • Elektronicky řízený systém přímého vstřikování STIHL Injection (i) u některých modelů zajišťuje trvale optimální provozní vlastnosti a mimořádně nízkou spotřebu paliva.
         

 •        
 • Díky ručnímu palivovému čerpadlu je u všech nářadí zapotřebí méně startovacích zdvihů.
         

 •        
 • Systém STIHL ElastoStart pro startování bez škubání je u některých strojů součástí sériové výbavy. Tuto funkci lze dodatečně namontovat na všechny stroje.
         

 •    

   

BEZEMISNÍ ALTERNATIVA: AKUMULÁTOROVÉ ROZBRUŠOVACÍ STROJE
   


   

Naše akumulátorové rozbrušovačky přesvědčí také snadnou manipulací a přesným, čistým řezným výkonem – v interiéru i exteriéru. Nejen v pozemním stavitelství, ale také ve stavebnictví nebo při zahradních a krajinářských úpravách máte s bezemisní verzí všestranného společníka. Díky lithium-iontovým akumulátorům STIHL a motoru EC s nízkými nároky na údržbu se můžete plně soustředit na práci. Stejně jako benzínové modely má i akumulátorová verze našich rozbrušovacích strojů přípojku na vodu a ergonomicky tvarovanou rukojeť.
   


   

Stačí si podrobně prohlédnout naše rozbrušovací stroje a vybrat si model, který nejlépe vyhovuje vaší práci. Svého favorita si pak můžete vybrat na více než prodejních 200 místech v České republice.
   


   

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ROZBRUŠOVAČKY
   


   

Pro ještě širší možnosti použití a pro ještě snazší práci vám nabízíme různé příslušenství k rozbrušovacím strojům: od vodicích vozíků, na které můžete namontovat svůj ruční rozbrušovací stroj STIHL a pak jej řídit s milimetrovou přesností, až po hloubkové dorazy a vysoce kvalitní diamantové a pryskyřicové řezné kotouče.