Rozbrušovací stroje

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Pohon
Výkon
Cena
7 z 7 Produktů

Příslušenství

ROZBRUŠOVACÍ STIHL PRO NEJTVRDŠÍ MATERIÁLY

Ať už jde o beton, kámen, asfalt nebo stavební ocel: S našimi robustními řezacími stroji můžete na staveništi, při silničních pracích nebo záchranných akcích přesně a spolehlivě řezat i ty nejtvrdší materiály.

PŘESNÉ ŘEZY S NAŠIMI ROZBRUŠOVAČKAMI

Řezací stroje STIHL jsou tím pravým nástrojem, když potřebujete na staveništi, při zahradních a terénních úpravách nebo při záchranných pracích provádět přesné řezy do tvrdých materiálů, jako je asfalt, beton nebo ocel. Pro tyto účely si můžete vybrat z různých modelů v naší nabídce. Dbáme na to, abyste měli k dispozici stejnou měrou vysoký výkon a vysoký pracovní komfort. To je jeden z důvodů, proč naše stroje často najdete v půjčovnách profesionální stavební techniky.

BENZÍNOVÉ POHONNÉ JEDNOTKY

Naše benzínové rozbrušovací stroje lze používat univerzálně a nabízejí vám plný rozsah výkonu, který je vyžadován při stavbě budov, silnic a záchranných pracích. Díky výkonným motorům STIHL 2-MIX můžete přesně řezat i extrémně tvrdé materiály. Všechny benzínové rozbrušovačky STIHL jsou vybaveny stejnou sofistikovanou technologií STIHL:

  • Ergonomická konstrukce rukojeti a antivibrační systém STIHL přinášejí přesné výsledky i při řezání z ruky.
  • U některých modelů lze přívod vody měnit pomocí elektronického ovládání vody pomocí klávesnice.
  • Všechny rozbrušovací stroje STIHL jsou vybaveny systémem dlouhodobého filtrování vzduchu včetně inovativního cyklonového předčištění.
  • Elektronicky řízený systém přímého vstřikování STIHL Injection (i) u některých modelů zajišťuje trvale optimální provozní vlastnosti a mimořádně nízkou spotřebu paliva.
  • Díky ručnímu palivovému čerpadlu je u všech nářadí zapotřebí méně startovacích zdvihů.
  • Systém STIHL ElastoStart pro startování bez škubání je u některých strojů součástí sériové výbavy. Tuto funkci lze dodatečně namontovat na všechny stroje.

BEZEMISNÍ ALTERNATIVA: AKUMULÁTOROVÉ ROZBRUŠOVACÍ STROJE

Naše akumulátorové rozbrušovačky přesvědčí také snadnou manipulací a přesným, čistým řezným výkonem – v interiéru i exteriéru. Nejen v pozemním stavitelství, ale také ve stavebnictví nebo při zahradních a krajinářských úpravách máte s bezemisní verzí všestranného společníka. Díky lithium-iontovým akumulátorům STIHL a motoru EC s nízkými nároky na údržbu se můžete plně soustředit na práci. Stejně jako benzínové modely má i akumulátorová verze našich rozbrušovacích strojů přípojku na vodu a ergonomicky tvarovanou rukojeť.

Stačí si podrobně prohlédnout naše rozbrušovací stroje a vybrat si model, který nejlépe vyhovuje vaší práci. Svého favorita si pak můžete vybrat na více než prodejních 200 místech v České republice.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ROZBRUŠOVAČKY

Pro ještě širší možnosti použití a pro ještě snazší práci vám nabízíme různé příslušenství k rozbrušovacím strojům: od vodicích vozíků, na které můžete namontovat svůj ruční rozbrušovací stroj STIHL a pak jej řídit s milimetrovou přesností, až po hloubkové dorazy a vysoce kvalitní diamantové a pryskyřicové řezné kotouče.