40 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem67 cm³
Výkon3,2 kW
Hmotnost9,7 kg
Hladina akustického tlaku98 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu109 dB(A) 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

TS 420: Moderní, lehký rozbrušovací stroj o výkonu 3,2-kW (rozbrušovací kotouč 350mm)

Díky jeho kompaktním rozměrům zvládnou profesionálové působící v oblasti silničního stavitelství a terénních úprav s benzínovým rozbrušovacím strojem STIHL TS 420 velmi spolehlivě i obzvláště náročné řezací práce. Řezný kotouč s průměrem 350 mm, který je součástí této motorové rozbrušovačky, umožňuje řezat do hloubky až 125 mm v betonu, kameni, asfaltu, stavební oceli nebo v železných trubkách. Systém proti vibracím STIHL modelu TS 420 zajišťuje přesné vedení motorového rozbrušovacího stroje i při delších řezech a chrání tím vaše svaly a klouby. K tomu přispívá i ergonomický design rukojeti. Pro pohodlné startování úsporného motoru STIHL 2-MIX slouží dekompresní ventil, který snižuje sílu potřebnou k zatažení za startovací lanko.

Vodní přípojka nepřetržitě přivádí vodu k řeznému kotouči motorového rozbrušovače STIHL TS 420. Voda váže prach a ochlazuje řezný kotouč. Díky dlouhodobému filtračnímu systému a kompenzátoru se prodlužuje interval čištění, a tím i interval práce bez přerušení. Oddělení čistého vzduchu a směsi v motoru zvyšuje výkon a zároveň snižuje spotřebu.

Servis a tipy