Rotační kypřiče

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Pohon
Cena
Akce
3 z 3 Produktů

Příslušenství


ROTAČNÍ KYPŘIČ PRO ZPRACOVÁNÍ PŮDY


Rotační kypřiče STIHL vám usnadní kypření půdy a záhonů pro úspornou a efektivní přípravu výsadby.
ZAHRADNÍ KYPŘIČ STIHL: SILNÝ POMOCNÍK PŘI KOPÁNÍ PŮDY.


Okopávání půdy běžnou motykou je namáhavé a časově náročné. Zároveň je však tato práce nezbytná pro kultivaci. Proto jsou zahradní kypřiče již dlouho osvědčeným pomocníkem zahradníků a zemědělců. Bez ohledu na to, zda se používají na malých nebo velkých plochách: Výkonný rotační kypřič vám usnadní provzdušňování půdy.


VŠESTRANNĚ VÝKONNÝ ROTAČNÍ KYPŘIČ


Ať už pěstujete vlastní salát na malém záhonku nebo různé rostliny na větším poli: Investice do zahradního kypřiče se vyplatí každému, kdo chce udržovat zdravou půdu plnou živin bez větší námahy.


Kromě kypření půdy, které zvyšuje příjem kyslíku do půdy, můžete s našimi zahradními kypřiči také zapracovat mulč, humus a kompost, a zajistit tak vrchní vrstvu půdy bohatou na živiny. Speciální tvar a uspořádání okopávacích nožů u motorových kypřičů STIHL vám to umožní obzvláště efektivně.


Abychom vám nabídli ty nejlepší stroje pro každý typ půdy i velikost pozemku, najdete v naší nabídce modely, které se liší počtem nožů kypřiče, výkonem motoru a rychlostí kypření. V našem sortimentu naleznete také vhodné příslušenství k motorovým kypřičům pro každé půdní podmínky. Patří mezi ně i speciální nástavce, které vašemu stroji dodají větší hmotnost, abyste mohli dobře postupovat i na těžkých a tvrdých půdách. Neméně praktická je sada železných kol, která vám výrazně usnadní práci v těžkém a kopcovitém terénu.