Informace pro zákazníky

Informace k produktům STIHL

Kompatibilita paliva E10 se stroji STIHL

Doplňování paliva do pily

Benzín E10 si od ledna 2024 natankujete na čerpacích stanicích po celé České republice. Pro uživatele benzínových strojů STIHL se však příliš nemění – je ale nutné více dbát na maximální dobu skladování.

Svolávací akce k výrobkům STIHL

STIHL Kundin gibt ein STIHL Gerät in einem STIHL Fachhandel in den Service.

Jako zodpovědný výrobce výkonného a inovativního elektrického nářadí se STIHL čas od času musí rozhodnout stáhnout z trhu potenciálně závadné stroje. Přinášíme vám přehled všech opatření a příslušné podrobnosti.

Prodej padělků akumulátorových minipil GTA 26

Person nutzt den STIHL GTA 26 um einen Ast abzutrennen.

Upozorňujeme zákazníky na padělky pily GTA 26, které se aktuálně prodávají na internetu a sociálních sítích. Reklama na první pohled vypadá jako originál.  Jedná se ale o neoprávněně použitou fotku produktu STIHL.

Boj proti padělkům

STIHL Mitarbeiter überprüfen die Qualität von einem STIHL Laubbläser.

Zatímco výrobky STIHL se mimo jiné vyznačují přísnými kvalitativními a bezpečnostními normami, u padělků tomu tak není. Zjistěte, jak se před nebezpečnými padělky chránit.

Varování před nekonformními motorovými pilami

STIHL Motorsäge MS261

Ve vzrůstajícím počtu se na evropském trhu prodává různou formou „nekonformní nářadí". Přitom „nekonformita" znamená nesplnění příslušných zákonných požadavků, zvláště bezpečnostních předpisů a předpisů pro výfukové plyny na ochranu uživatele nářadí a životního prostředí. 

Více ze světa STIHL