Novinky v sortimentu

Objevte všechny inovace a nové produkty STIHL, které vám usnadní práci v zaměstnání i doma. Stejně jako u všech produktů STIHL jsme i u nových výrobků dbali na to, aby pro vás byla v popředí kvalita, výkon a uživatelská přívětivost.

Novinky pro soukromé uživatele

STIHL SEA 20 im Einsatz

STIHL SEA 20

Nový akumulátorový ruční vysavač STIHL SEA 20 vyčistí malé plochy s velkým výkonem. Kompaktní design, ergonomicky tvarovaná měkká rukojeť s aretačním tlačítkem a LED displej pro zobrazení aktuálního stavu nabití akumulátoru dělají z malého vysavače ideálního partnera v boji proti nečistotám.

HTA 50 im Einsatz

STIHL HTA 50

Pokud chcete provádět údržbu okrasných a ovocných stromů, nová vyvětvovací pila STIHL HTA 50 je pro vás to pravé: Díky celkové délce 280 cm mohou majitelé zahrad, ale i poloprofesionální uživatelé s tímto robustním nářadím bez námahy dosáhnout na větve ve velkých výškách, aniž by museli lézt po žebříku.

STIHL BGA 60

STIHL BGA 60

Akumulátorový foukač STIHL BGA 60 vyčistí plochy a cesty od listí a zelených odřezků během chvilky. BGA 60 je nejvýkonnějším akumulátorovým foukačem v systému STIHL AK.

Chcete být pravidelně informováni o nových produktech a službách STIHL?

Novinky pro profesionály

STIHL AP 500 S

STIHL AP 500 S

S akumulátorem STIHL AP 500 S představuje STIHL nový typ úložiště energie. Díky inovativní technologii tento akumulátor přesvědčí nejen vysokou kapacitou a relativně nízkou hmotností, ale především dvojnásobným počtem možných nabíjecích cyklů a tím i výrazným prodloužením životnosti ve srovnání s běžnými li-ionovými akumulátory.

STIHL MSA 300

STIHL MSA 300

STIHL MSA 300 je první akumulátorová řetězová pila navržená speciálně pro profesionální práci. Plný elektrický výkon 3,0 kW se díky akumulátoru STIHL AP 500 S vyvinutému speciálně pro potřeby této pily mění na rychlost řetězu až 30 m/s s provozní dobou až 44 minut. 

STIHL MSA 220 T

STIHL MSA 220 T

Nová pila MSA 220 T je výkonná akumulátorová pila, která se dokonale hodí pro profesionální prořezávání stromů. Vrcholem je elektronický ovládací kokpit se 180° LED displejem: Umožňuje nejen snadné ovládání stroje v libovolné poloze, ale zároveň zajišťuje, že uživatelé mají vždy na očích všechny důležité informace, jako je provozní stav pily nebo brzda řetězu.

STIHL Advance ProCom im Einsatz

STIHL Advance ProCom

S inovativním systémem STIHL ADVANCE ProCOM můžete při práci pohodlně a efektivně komunikovat i v hlučném prostředí, aniž byste museli používat další zařízení. Inteligentní ochrana sluchu umožňuje přímé spojení až s 16 náhlavními soupravami a dosah až 600 m.