7 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HTA 50: Skvělý řezný výkon s tichým chodem

S akumulátorovou vyvětvovací pilou STIHL HTA 50 můžete efektivně pracovat v soukromé sféře při péči o svůj pozemek a zahradu, protože se skvěle hodí pro péči o stromy. Robustní vyvětvovací pila vám poskytne účinnou oporu zejména při prořezávání vysokých větví, ale také při ošetřování dřevin a odstraňování odumřelého dřeva. Díky kompaktní řezné hlavě budete mít při řezání větví v korunách stromů vždy dobrý výhled. Model STIHL HTA 50 je napájen lithium-iontovými akumulátory ze systému STIHL AK. Můžete ji používat i v oblastech s přísnými hlukovými limity a nepotřebujete ochranu sluchu.

Díky ergonomicky optimalizované ovládací rukojeti máte všechny ovládací prvky aku pily STIHL HTA 50 pohodlně po ruce. Kompaktní ovládací jednotku můžete používat pravou nebo levou rukou. Celá plocha rukojeti je obalena pohodlným návlekem, takže akumulátorovou vyvětvovací pilu můžete držet pevně v rukou. S pilovým řetězem STIHL 1/4" PM3 dosáhnete vysokého řezného výkonu.

Díky nízké hmotnosti a bočnímu napínání řetězu pro snadné napínání řetězu pracujete pohodlně, ergonomicky a šetříte své síly. Víko poloprůhledné olejové nádrže lze snadno otevřít pro rychlé doplnění oleje. Robustní hák na větve na kompaktní řezací hlavě umožňuje uchopení a odstranění volných odřezků. Akumulátorovou vyvětvovací pilu STIHL HTA 50 můžete dodatečně vybavit volitelným konektorem STIHL Smart Connector 1.0.

HTA 50 má celkovou délku 280 cm. Díky vícedílné násadě je možná prostorově úsporná přeprava a snadné skladování. S volitelným prodloužením násady můžete násadu prodloužit až na 330 cm.

HTA 50

Technické údaje

Hmotnost3,6 kg 1)
Napětí36 V
Hladina akustického výkonu dB(A)78 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu dB(A)94 dB(A) 2)
Hodnota vibrací vlevo0,5 m/s² 3)

Servis a tipy