Rosiče a postřikovače

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Pohon
Vybavení
Hmotnost
Komfort
Cena
9 z 9 Produktů

Příslušenství

TLAKOVÉ POSTŘIKOVAČE STIHL: VÝSEV, PÉČE A OCHRANA.

S výkonnými rosiči a postřikovači STIHL můžete aplikovat hnojiva nebo přípravky na ochranu rostlin s přesností šetřící energii – a to i v obtížném terénu.

OCHRANA A PÉČE O ROSTLINY SE ZAHRADNÍMI ROSIČI A POSTŘIKOVAČI

Pokud je součástí vaší práce účinná ochrana a dobrý růst keřů, květin, ovoce nebo zeleniny, zvolte rosiče a postřikovače STIHL. Všechny rosiče a postřikovače STIHL lze pomocí vhodného příslušenství přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

POSTŘIKOVAČE STHL PRO VĚTŠÍ PŘESNOST, ROSIČE PRO VĚTŠÍ ROZSAH.

Základní rozdíl, a tedy využití strojů, je daný už jen tím, jak obě kategorie produktů fungují: Postřikovač umí dopravit velké množství kapaliny pod vysokým tlakem na konkrétní místo. Rosič naopak funguje jako ventilátor, tekutina je v jeho případě zrosená do malých kapiček, přičemž vzduch pomáhá kapalinu rozprostírat na větší plochu. Z toho plyne, že působnost rosiče těžko omezíte prostorově, kdežto s postřikovačem se trefíte přesněji. S postřikovačem ale ošetříte třeba stěnu tvořenou porostem, například řádek ve vinici, jen s problémy. Proto je vždy nutné věnovat pozornost výběru toho správného stroje.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO ROSIČE A POSTŘIKOVAČE STIHL

Při postřikování nebo rosení je třeba nezapomínat na ochranné pomůcky. Neprodávají se přímo s konkrétním technickým výrobkem, protože jejich výběr se odvíjí od toho, s jakým preparátem zahrádkář nebo pěstitel pracuje. Co konkrétně by měl použít, je vždycky uvedeno na balení preparátu. Protože rosiče vytváří mlhovinu, hodí se brýle, respirátor a v případě celodenního profesionálního používání určitě i ochranný oblek.