470,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

SG 11: Lehký manuální postřikovač s nádobou na 1,5 litru

Ruční zahradní postřikovač STIHL SG 11 je vhodný pro účinnou ochranu rostlin. Můžete jej použít pro práce ve vlastním domě, na zahradě nebo na balkoně pro aplikaci přípravků na ochranu rostlin. Průhledná nádržka na postřikovací prostředek o objemu 1,5 l má snadno čitelnou stupnici objemu kapaliny. Lehký ruční postřikovač má ergonomický tvar. Postřikovač na rostliny tak dobře padne do ruky a má hladce pracující čerpadlo, které lze ovládat jednou rukou. Standardní dutá kuželová tryska postřikovače STIHL SG 11 umožňuje přesné nanášení kapaliny v rámci konkrétního využití. To je důležité zejména pro ochranu proti škůdcům, aby nedošlo k poškození ostatních rostlin. V případě přetlaku v tlakovém postřikovači vás ochrání bezpečnostní ventil připevněný k víku, který před otevřením uvolní tlak.

Tlakový postřikovač STIHL SG 11 můžete volitelně doplnit sadou trysek STIHL nebo prodlužovací trubicí STIHL pro speciální použití.

SG 11

Servis a tipy