Provzdušňovače trávníků

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Pohon
Komfort
Akce
4 z 4 Produktů

Příslušenství


PROVZDUŠŇOVAČE TRÁVNÍKU PRO ZDRAVÉ ZELENÉ PLOCHY


S provzdušňovači/vertikutátory trávníku STIHL můžete účinně odstraňovat plevel a travní plsť. Vaše zelené plochy tak získají světlo a vzduch pro rychlý a hustý růst.
VERTIKUTÁTORY STIHL PRO UDRŽITELNOU PÉČI O TRÁVNÍK


Pozorujete při péči o trávník výskyt plevele a mechu? Nebo se potýkáte s úpornou travní plstí? Pak je nejvyšší čas váš trávník provzdušnit. S vertikutátorem trávníku STIHL mají majitelé zahrad k dispozici výkonný nástroj, který je účinně podpoří na cestě ke krásnému a zdravému trávníku. Naše stroje se zaříznou do trávníku a odstraní vše, co brání růstu trávy – a to vše během jediné operace. Po vertikutaci je trávník opět lépe zásoben světlem a živinami. To je základem pro hustý a silný růst. Díky tomu se můžete ze svého trávníku těšit po dlouhou dobu.


BENZÍNOVÝ, AKUMULÁTOROVÝ NEBO ELEKTRICKÝ VERTIKUTÁTOR?


Který vertikutátor STIHL je pro vás vhodný, závisí především na velikosti vašeho trávníku. Pokud máte malý nebo středně velký trávník, který chcete zbavit travní plsti a mechu, vyplatí se podívat se na naše elektrické provzdušňovače.


Další tichou a ovladatelnou alternativou pro trávníky této velikosti jsou akumulátorové provzdušňovače trávníku. S nimi můžete flexibilně pracovat i kolem keřů nebo ostrůvků, aniž byste se museli starat o kabel. Kvalitní lithium-iontové akumulátory STIHL ze systému STIHL AK k tomu poskytují spolehlivě silný výkon motoru a výdrž.


Potřebujete větší výkon nebo vás čekají velké travnaté plochy? Pak je pro vás ideálním výkonným pomocníkem na zahradě některý z našich benzínových vertikutátorů.

S benzinovými vertikutátory STIHL využijete výhody našeho systému snadného startování (technologie SmartChoke), jakmile je zapnete. Díky němu je práce mimořádně pohodlná, protože umožňuje nastartovat motor při jakékoli teplotě s minimálním úsilím. Benzínové vertikutátory STIHL přesvědčí nejen svým výkonem, ale také příjemně tichým provozním hlukem, který nepřesahuje 100 decibelů.
Bezemisní akumulátorové a elektrické vertikutátory STIHL jsou rovněž optimalizovány do posledního detailu: K tomu patří například indikace stavu nabití pomocí LED diod na akumulátoru a integrované odlehčení tahu kabelu u elektrických strojů zabraňuje sklouznutí kabelu pod strojem na trávníku během sečení.


Ať už se jedná o benzínový, akumulátorový nebo elektrický provzdušňovač trávníku: všechny modely jsou vybaveny až 20 pevnými noži, které zajišťují rovnoměrné a účinné provzdušňování. Polymerový kryt vertikutátorů je velmi robustní a přitom lehký. Kompaktní konstrukce navíc usnadňuje manévrování a přepravu. Úsporu místa při skladování umožňuje skládací rukojeť. Abyste na různých trávnících dosáhli vždy stejně dobrého výsledku, lze na rukojeti pohodlně nastavit hloubku provzdušňování.