5 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RLA 240: Kompaktní akumulátorový provzdušňovač

Akumulátorový provzdušňovač trávníku STIHL RLA 240 je ideální pro odstraňování plsti a mechu z menších trávníků s úzkými prostory a komplikovanými rohy v soukromých zahradách. Díky pracovní šířce 34 cm je provzdušňovač trávníku velmi obratný a při vertikutaci trávníku se snadno a efektivně dostanete i do hůře přístupných zákoutí. Model STIHL RLA 240 má dostatečnou výdrž s akumulátory ze systému STIHL AK a pracuje bez emisí i v místech s přísnými hlukovými limity.

Na provzdušňovači STIHL RLA 240 můžete používat 2 pracovní nástroje: Pomocí provzdušňovací jednotky můžete trávník lépe provzdušnit. Aerátorový válec vyčesává z trávníku odumřelou trávu a mech. Požadovaný pracovní nástroj zvládnete nasadit v několika málo krocích. Akumulátorový provzdušňovač STIHL RLA 240 s lehkým polymerovým krytem a robustními koly s hladkým chodem se osvědčí i při práci v terénu. Pracovní hloubku můžete plynule nastavit v závislosti na povrchu pomocí otočného přepínače na krytu. Praktický sběrný koš akumulátorového provzdušňovače trávníku STIHL RLA 240 pojme až 50 l rostlinných zbytků. Pokud se na trávníku vyskytuje zplstnatělý porost nebo jasně viditelný mech a plevel, měli byste trávník také pravidelně pískovat. Tím se nakypří struktura půdy a zabrání se hromadění vody.

Po použití můžete provzdušňovač trávníku snadno přepravovat pomocí integrovaného madla a díky sklopnému držadlu jej můžete uskladnit tak, že zabere jen minimum místa. Před zvednutím nebo uskladněním přístroje se ujistěte, že je motor vypnutý a bezpečnostní klíč vytažený.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Komfortní pohon kol
ODLEHČENÁ KOLA
Nastavení pracovní hloubky na držadle
NASTAVENÍ PRACOVNÍ HLOUBKY
Tragegriff
ÚCHOP PRO NOŠENÍ

Technické údaje

Plocha trávníku0-500 m²
Pracovní šířka34 cm
Pracovní hloubka15 mm
Jmenovitý výkon900 W
Jmenovité otáčky pracovního nástroje3300 ot/min

Servis a tipy