Vyvětvovací pily

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Pohon
Výkon
Hmotnost
Cena
6 z 6 Produktů

Příslušenství


STIHL VYVĚTVOVACÍ PILY PRO VĚTŠÍ DOSAH


Bezpečné, pohodlné a s dosahem až pět metrů: vyvětvovací pily STIHL mají vše, co potřebujete pro efektivní prořezávání a zastřihávání vysokých větví nebo pro péči o ovocné stromy.
OD KORUN STROMŮ AŽ PO ŽIVÉ PLOTY


 

Vyvětvovací pily STIHL vám usnadní údržbu pozemků, prořezávání dřevin a vysokých keřů. A nezáleží na tom, zda jste soukromý uživatel nebo profesionální arborista.
S našimi vyvětvovacími pilami dosáhnete ze země pohodlně i na těžko přístupná místa v korunách stromů. Je to praktické a zároveň účinné, protože mnoho druhů stromů a keřů potřebuje pravidelnou péči, aby zůstaly zdravé a v kondici. Patří sem například prořezávání, které zajistí, aby se ke korunám a větvím stromů a keřů dostalo dostatek světla.SNADNÁ PÉČE O STROMI S VYVĚTVOVACÍ PILOU


S vyvětvovací pilou STIHL bude péče o stromy mnohem lehčí, a to doslova. Díky nízké pracovní hmotnosti vyvětvovacích pil můžete jednoduše prořezávat stromy bez zbytečného plýtvání energií.
Polstrovaný, ergonomický popruh zajišťuje, že máte vždy dostatečnou volnost v pohybu s minimálním zatížením paží. Ergonomicky tvarovaná rukojeť navíc umožňuje bezpečné uchopení. Mnoho vyvětvovacích pil STIHL je také sériově vybaveno speciálním antivibračním systémem. Všechny ovládací prvky jsou integrovány do multifunkční rukojeti pro snadné a bezpečné ovládání.BENZÍNOVÁ NEBO AKUMULÁTOROVÁ PILA?


 

Benzínové vyvětvovací pily STIHL jsou k dispozici jako pohodlné základní modely pro údržbu soukromých pozemků až po obzvláště výkonné modely pro ovocnáře a další profesionální práce v oblasti péče o stromy. Pro spolehlivě snadné startování  jsou motory benzínových pil vybaveny automatickým dekompresním systémem (motory 4-MIX®) nebo systémem STIHL ErgoStart (motor STIHL 2-MIX)


Ať už potřebujete vyvětvovací pilu pro údržbu zahrad a pozemků nebo pro profesionální péči o stromy v městských oblastech citlivých na hluk, doporučujeme sáhnout po některém z našich akumulátorových tyčových prořezávačů. Akumulátorové vyvětvovací pily s nízkými vibracemi a vysokým výkonem jsou příjemně tiché a oblíbené u profesionálů i soukromých uživatelů. Další výhoda akumulátorových vyvětvovacíh pil je, že jsou tak tiché, že je můžete používat bez ochrany sluchu. Systém STIHL AP zajišťuje trvale vysoký výkon a maximální dobu provozu.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VYVĚTVOVACÍ PILY


Díky praktickému příslušenství je práce s vyvětvovací pilou STIHL ještě pohodlnější a flexibilnější - například náš zádový nosný systém pro delší práci. Tento systém, který lze přízpůsobit na míru, umožňuje ještě větší úsporu energie a ergonomičtější práci, protože do něj můžete pilu zaháknout a ještě snadněji s ní pracovat.