Příslušenství pro motorové pily

FilterIconFiltrovat

Vaše vyhledávání nepřineslo žádný výsledek.

Může to být způsobeno tím, že jste se dopustili překlepu. Nebo prostě zkuste použít jiný hledaný výraz.

Příslušenství


OPTIMÁLNÍ VYBAVENÍ DÍKY SPRÁVNÉMU PŘÍSLUŠENSTVÍ


Pro správnou péči a ochranu vaší motorové pily STIHL vám nabízíme správné příslušenství a originální náhradní díly.
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO MOTOROVÉ PILY: AŤ ŽIJE PILA


STIHL je celosvětově nejprodávanější značkou benzínových řetězových pil. Naše řetězové pily STIHL každý den přesvědčují svou kvalitou, výkonem a širokým spektrem použití. Kromě samotných pil je to možné i díky rozmanitému a kvalitnímu příslušenství. Patří mezi ně nářadí, které vás podpoří při práci a péči o vaši řetězovou pilu. Nabízíme také širokou škálu řešení pro vaši ochranu při používání a ochranu samotné pily.


ŘETĚZY A VODICÍ LIŠTY STIHL


Pro maximální přesnost a precizní řezy v každé pracovní situaci vám nabízíme pilové řetězy a vodicí lišty pro širokou škálu použití. Vždy ve špičkové kvalitě a s optimálně sladěnými komponenty. Naše řezné soupravy totiž sami vyvíjíme a vyrábíme, abychom vám mohli nabídnout vždy ten nejlepší možný řezný výkon a odolnost proti opotřebení.

Vodicí lišty STIHL vám zaručují optimální přeměnu výkonu motoru na řezný výkon. U všech našich modelů důsledně sázíme na promyšlenou technologii a promyšlenou lehkou konstrukci, abyste vždy měli k dispozici správnou rovnováhu pro různé způsoby použití, jako je například těžba dřeva, řezání nebo řezání palivového dřeva.


OSOBNÍ OCHRANNÉ VYBAVENÍ


Při používání řetězových pil doporučujeme používat ochranné pomůcky uvedené v návodu k použití. V závislosti na způsobu použití sem patří ochranné boty, neprořezné kalhoty, pracovní rukavice, ochranné brýle, ochrana sluchu, přilbové soupravy a mnoho dalšího. Oblečení na ochranu proti pořezání se vyznačuje vysokou úrovní pohodlí uživatele a je vždy testováno v praktických podmínkách.

  

KRYT MOTOROVÉ PILY


Po dokončení práce nebo po přesunu na další pracoviště byste měli vždy zajistit bezpečnou přepravu motorové pily. První pravidlo po použití: nasaďte si ochranný kryt řetězu. Ten vás ochrání před zraněním, řetěz pily před znečištěním a zároveň sníží spotřebu oleje. Pokud má váš model obzvláště dlouhou lištu, jednoduše použijte náš nástavec krytu řetězu. Ten chrání i lišty delší než 90 cm. Pro řetězové pily s lištou kratší než 45 cm můžete také použít náš robustní kufr na řetězovou pilu nebo univerzální brašnu na řetězovou pilu STIHL.


ENERGIE PRO PLYNULÝ PROVOZ


Pro benzínové pily STIHL jsou k dispozici různé oleje. Naše motorové oleje mají vynikající mazací vlastnosti, například olej pro dvoutaktní motory STIHL HP Ultra. Pro optimální mazání řetězu a jeho ochranu před opotřebením nabízíme různé adhezní oleje pro pilové řetězy, například adhezní olej pro pilové řetězy STIHL Synthplus.


Pro akumulátorové řetězové pily STIHL máme také vhodné akumulátory a nabíječky akumulátorů v závislosti na typu.


POMŮCKY PRO POHODLNOU PRÁCI S PILOU


Vhodný držák na řetězovou pilu umožňuje montáž pomůcek bez použití nářadí, jako je například STIHL Laser 2 v 1. Pomocí laseru můžete spolehlivě kontrolovat směr kácení a pohodlně řezat kusy dřeva stejné délky.


NÁŘADÍ PRO PÉČI O ŘEZNÉ SOUPRAVY


S naším sortimentem nářadí pro údržbu řetězové pily uvedete svou řetězovou pilu do chodu během chvilky. Nabízíme široký sortiment pilníků, pilovacích a kontrolních měřidel, speciálních nástrojů na broušení a mnoho dalšího. Patří mezi ně i naše praktické kompletní sady, díky nimž budete mít vždy po ruce všechny potřebné věci. Náš kombinovaný klíč STIHL vám usnadní napínání řetězu a výměnu řetězu, lišty a zapalovací svíčky. Praktické multifunkční nářadí obsahuje vše, co potřebujete pro seřízení karburátoru a čištění drážek. Kromě toho jsou k dispozici další užitečné pomůcky, jako jsou úložné boxy na pilové řetězy, pilníky, pilovací bloky a mnoho dalšího.
Důležité je také vědět: Péče zahrnuje také čištění a mazání. Společnost STIHL vyvinula vysoce kvalitní čisticí prostředky a mazací tuky, které zajistí, aby vaše řetězová pila a řezací souprava obstály ve zkoušce času.