KombiSystém a MultiSystém

FilterIconFiltrovat

Skupina uživatelů
Oblast použití
Typ použití
Pohon
Cena
Akce
19 z 19 Produktů

Příslušenství


KOMBINÁSTROJE PRO VAŠI ZAHRADU: VŠESTRANNÉ A EFEKTIVNÍ


Celá řada různého nářadí a jen jeden motor: se STIHL Kombi a MultiSystémem máte při práci maximum možností s minimální námahou. Pro každou výzvu.
JEDEN SYSTÉM, MNOHO MOŽNOSTÍ – VŠE PRO PRÁCI NA ZAHRADĚ.


Různé úkoly obvykle vyžadují různá nářadí. A nebo jeden systém, který toho zvládne hodně. S Kombi nebo MultiSystémem STIHL máte flexibilně k dispozici až 12 různých nástrojů s jedním výkonným motorem. Stačí jen několik jednoduchých kroků a můžete připojit nářadí, které právě potřebujete pro údržbu pozemku nebo zahrady. Jednoduše si sestavte individuální sortiment strojů s jediným motorem a během okamžiku můžete přejít z nůžek na živý plot na foukač listí nebo proměnit rotační kypřič v zametací stroj.


JAK SE LIŠÍ KOMBISYSTÉM A MULTISYSTÉM?


KombiSystém STIHL se používá především k řezání a zastřihování živých plotů, stromů a sečení trávy a je lehčí než MultiSystém. Srdcem systému je KombiMotor, který umožňuje zvolit takovou variantu vybavení a výkonu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a úkolům. Od lehké a praktické kombinované jednotky napájené z akumulátoru až po obzvláště výkonnou benzínovou kombinovanou jednotku pro profesionální použití. Společným jmenovatelem benzínových KombiMotorů a akumulátorových KombiMotorů je vynikající výkon a inovativní technologie, díky nimž bude vaše práce maximálně snadná a pohodlná. U KombiSystému nabízí ergonomicky tvarovaná multifunkční rukojeť a integrovaný antivibrační systém příjemnou a praktickou manipulaci. Efektivní práci podporuje také rychlospojka, která umožňuje rozdělit systém na dvě části bez použití nářadí. Komfort dále zvyšuje popruh pro přenášení a zádový systém.


Výkonný MultiMotor je určen výhradně pro pozemní práce. Během práce vedete nářadí pohodlně po zpracovávaném terénu pomocí dvou rukojetí. Příslušné nářadí je umístěno na ose pod motorem. Dodatečná hmotnost MultiMotoru a přídavný tlak, který vyvíjí na zem, vám umožní obzvláště efektivně používat různé multifunkční nářadí. Například když chcete provzdušnit trávník, zamést podlahu z přírodního kamene nebo odstranit mech. Skládací rám zajišťuje, že i přes těžší konstrukci motoru je přeprava velmi snadná. MultiSystém zaujme propracovaným motorem s ručním palivovým čerpadlem a chráněným krytem zapalovací svíčky.


ZAHRADNÍ NÁŘADÍ STIHL: JEDEN KOMBIMOTOR, MNOHO KOMBINÁSTROJŮ