7 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Akumulátorový kombimotor KMA 80 R: silný výkon a nastavitelné otáčky.

Jeden motor, celá řada možností. Akumulátorový KombiMotor STIHL KMA 80 R je ideální volbou, pokud chcete být při údržbě své zahrady maximálně flexibilní. Můžete jej používat s mnoha druhy KombiNářadí. Požadované přídavné kombinářadí STIHL lze připojit k hřídeli v několika jednoduchých krocích. Vzhledem k tomu, že první KombiMotor ze systému STIHL AK pracuje velmi tiše, můžete jej používat i v místech citlivých na hluk.

STIHL KMA 80 R je vybaven výkonným bezkartáčovým motorem EC a je dobře vyvážený, abyste s ním mohli pohodlně a snadno pracovat. V závislosti na použití můžete přímo na ovládací rukojeti nastavit variabilní regulaci otáček se 2 stupni. V režimu ECO (stupeň 1) pro méně náročné práce má stroj nižší spotřebu energie, čímž se prodlužuje životnost akumulátoru. Pokud chcete využívat plné otáčky, stačí pomocí posuvného přepínače přepnout na rychlost 2. Otáčky lze také plynule regulovat v závislosti na nasazeném KombiNářadí.

Polstrovaná oblouková rukojeť vám poskytuje flexibilitu a volnost pohybu i ve stísněných prostorech. Rukojeť si můžete snadno nastavit podle vaší výšky, abyste mohli vždy zaujmout ergonomickou pracovní polohu.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

 • Bez akumulátoru a nabíječky
 • KMA 80 R

  Technické údaje

  Jmenovité napětí36 V
  Hmotnost4,3 kg
  Aku systémAK

  Servis a tipy