12 000,00 Kč
10 800,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

KM 135 R: Univerzální akumulutárový KombiMotor

Pokud jste profesionál v oboru údržby zahrad nebo zeleně nebo pracujete v komunálních službách, máte mnoho různých úkolů a chcete pracovat co nejflexibilněji, pak je pro vás univerzální KombiMotor STIHL KMA 135 R ideální volbou. Tento akumulátorový KombiMotor lze použít se všemi nástroji STIHL Kombi, takže stačí jen připojit správné nářadí ke spojovacímu dílu v závislosti na vašich potřebách.

Otáčky výkonného EC motoru lze plynule regulovat na ovládací rukojeti. Můžete si nastavit jednu ze tří přednastavených úrovní otáček, které můžete použít jako úsporný režim. Protože motor přístroje STIHL KMA 135 R pracuje velmi tiše, můžete pracovat i v místech s přísnými hlukovými limity a bez ochrany sluchu. Pro zvýšení životnosti motoru je tento vybaven vzduchovým filtrem s kovovou mřížkou. Ten zajišťuje optimální chlazení a snadno se čistí. Pro dostatečnou volnost pohybu i ve stísněných prostorech je KombiMotor STIHL KMA 135 R vybaven kruhovou rukojetí s omezovačem kroků. Omezovač kroků zajišťuje, že se vaše chodidla a nohy nedostanou příliš blízko k nástroji.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách, např. za deště.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost3,4 kg
Délka základní jednotky k zásuvce96 cm 1)
Provozní doba s akumulátorem AP 100až 14 min
Provozní doba s akumulátorem AP 200až 28 min

Servis a tipy