15 240,00 Kč
13 640,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem36 cm³
Výkon1,4 kW
Hmotnost4,4 kg
Délka základní jednotky k zásuvce94 cm
CO2845 g/kWh

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

KM 131 R: Nejvyšší model řady KombiSystém

S benzínovým KombiMotorem STIHL KM 131 R mohou profesionálové provádět náročné práce při údržbě zahrad a zeleně. Motor STIHL 4-MIX® umožňuje efektivní práci díky svému tahu a vysokému točivému momentu. Zvětšená palivová nádrž umožňuje pracovat déle a bez přerušení.

Startování KombiMotoru STIHL KM 131 R usnadňuje automatická dekomprese a ruční palivové čerpadlo, které snižuje počet nutných zatažení za startovací lanko. Přístroj STIHL KM 131 R se snadno ovládá, protože všechny ovládací prvky jsou integrovány do multifunkční rukojeti ovládané jednou rukou. Řadí se k nim i tlačítko Stop, které umožňuje okamžité spuštění motoru po přerušení práce. Díky praktické kruhové rukojeti s omezovačem kroků můžete bez potíží pracovat i v úzkých a špatně přístupných místech. Papírový filtr ve vzduchovém filtru s dlouhou životností má dlouhou životnost a je snadno přístupný pro standardní údržbu. Systém proti vibracím STIHL zajišťuje pohodlnou práci tím, že tlumí vibrace a chrání tak vaše svaly a klouby. Pohodlně polstrovaný popruh vás podpoří i při delších pracovních úkolech.

S velkým sortimentem nástrojů Kombi pro STIHL KM 131 R v systému STIHL KombiSystem zvládnete celou řadu běžných prací. Pomocí rychlospojky s upínacím šroubem můžete měnit nástroje bez použití nářadí.

KM 131 R

Servis a tipy