13 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

MM 56: Silný MultiMotor

Benzínový MultiMotor STIHL MM 56 je výkonný a úsporný MultiMotor pro širokou škálu prací v blízkosti země, jako je péče o trávník, kultivaci půdy nebo čištění povrchů. Motor je multifunkční, takže k němu můžete v několika málo krocích připojit různá přídavná zařízení ze systému STIHL MultiSystem.

Srdcem MultiMotoru je motor STIHL 2-MIX. Ruční palivové čerpadlo podporuje snadné startování motoru. Ovládání benzinového MultiMotoru MM 56 pomocí jednoruční multifunkční rukojeti je stejně snadné jako jeho nastartování. Jsou v ní integrovány všechny důležité ovládací prvky, takže můžete svůj nástroj vždy spolehlivě ovládat. Tlačítko Stop umožňuje po přerušení práce motor znovu spustit. Například po výměně nástroje můžete pokračovat v práci přímo s odpovídajícím Multi nástrojem.

Po skončení práce a pro přepravu se přístroj STIHL MM 56 složí, takže jej můžete uschovat tak, aby nezabíral moc místa, a pomocí přepravního madla snadno naložit do vozidla.

MM 56

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Multifunkční
Multifunkční převodovka
Složení je zcela jednoduché
Složení je zcela jednoduché
Ruční palivové čerpadlo
Ruční palivové čerpadlo

Technické údaje

Zdvihový objem27,2 cm³
Výkon0,85 kW
Výkon1,2 PS
Výkon1,1 ot.
Hmotnost MultiMotoru8,25 kg

Servis a tipy