9 290,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RG-KM: Odstraňovač plevele

Tento nástroj se podobá kartáči na plevelzahradníci, údržbáři a pracovníci údržby silnic tak nově mají k dispozici účinný nástroj v podobě odstraňovače plevele STIHL RG-KM, který efektivně odstraňuje plevel a trávu ze štěrkových, asfaltových nebo dlážděných ploch.

Odstraňovač plevele RG-KM od společnosti STIHL je určen pro sečení s minimální rotační energií: Na rozdíl od rotujících žacích strun se horní a dolní nůž odstraňovače plevele pohybují dozadu a dopředu pod úhlem přibližně 30° vůči sobě. Nízká rotační energie znamená, že při sekání podél silnic, parkovišť a obrubníků prakticky nijak nenarušíte kamenný povrch. Proto je třeba dodržovat pouze minimální bezpečnostní vzdálenosti, a to 3 m od objektů a vozidel a 5 m od osob.

S přístrojem RG-KM jako odstraňovačem plevele lze odstraňování plevele provádět efektivně a snadno. Můžete s ním navíc pracovat dlouho a bez přerušení, protože Kombi nástroj má jen malou tendenci se zanášet a zamotávat se do řezaného materiálu. Pokud tedy chcete bojovat s plevelem, je tento odstraňovač plevele vhodným a trvale účinným nástrojem.

Odstraňovač plevele RG-KM je součástí systému STIHL KombiSystem. Připojte odstraňovač plevele rychle a bez použití nářadí k výkonnému modelu STIHL KM 111 R nebo k následujícím KombiMotorům:

  • KM 94 RC-E
  • KM 131 R
  • KMA 130 R
  • KMA 135 R
RG-KM

Servis a tipy