12 410,00 Kč
11 110,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

KM 94 R-CE: Lehký KombiMotor s funkcí STIHL ECOSPEED

Benzínový KombiMotor STIHL KM 94 RC-E podporuje profesionální uživatele při údržbě nebo kultivaci větších ploch. Motor STIHL 2-MIX je praktický a úsporný. Díky funkci částečného zatížení STIHL ECOSPEED regulujete otáčky přímo na multifunkční rukojeti s jednoručním ovládáním, takže můžete individuálně nastavit výkon podle potřeby a ušetřit přitom palivo. Technologie STIHL ErgoStart umožňuje snadné a bezproblémové startování KombiMotoru STIHL KM 94 RC-E. Elektronický systém zapalování zajišťuje bezproblémový chod motoru a nižší emise výfukových plynů. Po přerušení práce můžete díky tlačítku Stop motor bez prodlení znovu nastartovat. Ergonomická kruhová rukojeť s omezovačem kroků vám pomůže pohodlně pracovat s přístrojem STIHL KM 94 RC-E i ve stísněných prostorách. Systém proti vibracím STIHL redukuje vibrace motoru a chrání tak vaše svaly a klouby.

Díky polstrovanému nosnému popruhu můžete klidněji a efektivněji vykonávat i delší práce. STIHL KM 94 RC-E je vhodný pro všechny Kombi nástroje v rámci systému KombiSystem od STIHL. Praktická rychlospojka s upínacím šroubem umožňuje rychlou výměnu nástroje a rozšiřuje tím možnosti použití přístroje. Kromě toho se model KM 94 RC-E díky dělené násadě snadno přepravuje a skladuje.

KM 94 R-CE

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Kruhová rukojeť s omezovačem kroků
KRUHOVÁ RUKOJEŤ S OMEZOVAČEM KROKŮ
STIHL 2-MIX
MOTOR STIHL 2-MIX
Rychlospojka
RYCHLOUPÍNACÍ SPOJKA SE ŠROUBOVÝM ZÁVITEM

Technické údaje

Zdvihový objem24,1 cm³
Výkon0,9 kW
Hmotnost4 kg
Délka základní jednotky k zásuvce90 cm
CO2794 g/kWh

Servis a tipy