8 630,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HL-KM: Profesionální víceúčelové zařízení na úpravu živých plotů

Víceúčelové zařízení na úpravu živých plotů STIHL HL-KM 145° lze v systému STIHL KombiSystem používat různými způsoby. Díky jeho celkové délce můžete s tímto Kombi nástrojem obzvláště efektivně provádět i náročné stříhání vysokých živých plotů. Model HL-KM 145° je stejně tak vhodný i pro profesionální stříhání a sečení v blízkosti země.

Zařízení na úpravu živých plotů STIHL HL-KM 145° je ideální nejen pro péči o živé ploty, ale také pro náročné práce při údržbě zahrady. Nastavitelnou lištu s noži můžete plynule nastavit až do úhlu 145° a provádět tak své práce na živých plotech nebo na zemi s mimořádnou přesností. Po dokončení práce lze lištu s noži a rukojeť snadno složit k sobě, aby se ušetřilo místo při přepravě řezacího nástroje.

Víceúčelové zařízení na úpravu živých plotů STIHL HL-KM 145° je k dispozici s řeznou délkou 50 cm a 60 cm a lze je použít se všemi KombiMotory systému KombiSystem, např. s KombiMotorem STIHL KM 56 RC-E. Víceúčelové zařízení na úpravu živých plotů lze velmi snadno a rychle připojit pomocí rychlospojky s upínacím šroubem.

HL-KM 145°

Servis a tipy