3 120,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

SG 51: Zádový postřikovač pro příležitostné i profesionální nasazení

Zádový zahradní postřikovač STIHL SG 51 je vhodný pro příležitostné i profesionální použití. Postřikovač SG 51 podporuje efektivní péči o rostliny, zejména při práci na velkých obdělávaných plochách. Díky standardní mosazné duté kuželové trysce můžete s tlakovým postřikovačem aplikovat postřikovací prostředek velmi přesně a cíleně. Velký plnicí otvor a ergonomický uzavírací ventil s manometrem a teleskopickou trubkou usnadňují manipulaci stejně jako centrální vývod hadice a systém pro pohodlné přenášení. Postřikovač STIHL SG 51 se celkově používá velmi komfortně a flexibilně: Díky páčce čerpadla, kterou lze namontovat na pravou i levou stranu, můžete postřikovač ovládat jako pravák i jako levák. Páčka čerpadla je také nastavitelná na šířku a délku, takže ji lze individuálně přizpůsobit konkrétnímu uživateli. Dva zádové popruhy nosného systému lze na přístroj STIHL SG 51 upevnit ve dvou polohách a také individuálně nastavit jejich délku. Pokud chcete postřikovač přemístit nebo uskladnit, můžete postřikovací zařízení snadno uložit do integrovaného držáku postřikovací trubice.

Průhledná nádrž na postřikovací prostředek o objemu 12 litrů umožňuje kdykoli snadno zjistit hladinu náplně. Víko zahradního postřikovače STIHL SG 51 má navíc 3 integrované odměrky sloužící jako pomůcka pro dávkování. Vnitřní čerpadlo, které je dobře chráněno proti poškození, přispívá k dlouhé životnosti robustního tlakového postřikovače SG 51. Další volitelné trysky a příslušenství, jako je volitelná široká mosazná postřikovací tryska, napomáhají v různých situacích v rámci péče o rostliny.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

SG 21
ROBUSTNÍ UZAVÍRACÍ VENTIL
Průhledná nádoba
Průhledná nádoba

Servis a tipy