18 110,00 Kč
16 210,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

SR 450: Pro ovocnáře, zahradníky a vinaře

Zádový rosič STIHL SR 450 nabídne sadařům, vinařům a zemědělcům velký dosah při rozstřikování kapalin, granulátů nebo osiva pro efektivní péči o rostliny. Díky technologii 2 v 1 můžete rosič v několika krocích přestavět na variantu pro práškování. Model STIHL SR 450 má kompaktní konstrukci, váží 12,8 kg a díky pohodlnému nosnému systému se pohodlně nosí na zádech. Jednoruční multifunkční rukojeť umožňuje ovládat motor STIHL 2-Mix a ventil pro přívod postřiku jednou rukou. Komfortní dávkovací systém je umístěn přímo pod ovládací rukojetí. Díky systému STIHL ElastoStart můžete motor benzínového rosiče STIHL SR 450 nastartovat snadno a bez větší námahy. Jednoduchá startovací logika s jednorázovou aktivací sytiče a ručním palivovým čerpadlem podporuje rychlý start studeného motoru. Tři standardní kuželové, usměrňovací a dvojité usměrňovací mřížky umožňují nastavit tvar a směr rozstřiku. Průhledná nádrž na postřik pojme 14 l postřikovacího prostředku a lze ji doplňovat velkým plnicím otvorem, který zamezuje rozlití kapaliny. Díky ochrannému límci na nádrži nedochází k rozlití postřiku na zádové polstrování. Systém proti vibracím STIHL chrání vaše svaly a klouby při stříkání. Systém vzduchového filtru se skládaným papírovým filtrem benzínového rosiče STIHL SR 450 prodlužuje servisní intervaly.

Volitelné příslušenství pro rosiče, jako je rozšiřující sada tlakového čerpadla STIHL, umožňuje dosáhnout konstantní aplikační dávky v jakékoliv poloze postřikovací trubky – bez ohledu na výškový rozdíl mezi tryskou a hladinou v nádrži. Vyšší tlak také umožňuje vytvářet jemnější rozprašovanou mlhu. Rozšiřující sadu s tlakovým čerpadlem lze v případě rosiče STIHL SR 450 použít výhradně na kapaliny.

SR 450

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Jednoduchá logika startování
Jednoduchá logika startování
Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
Velký plnící otvor
Velký plnící otvor

Technické údaje

Zdvihový objem63,3 cm³
Objem nádržky14 dm³
Hmotnost12,8 kg
Hladina akustického tlaku101 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu110 dB(A) 1)

Servis a tipy