14 530,00 Kč
13 030,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem27 cm³
Objem nádržky10 dm³
Hmotnost7,8 kg
Hladina akustického tlaku94 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu104 dB(A) 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

SR 200: Nejlehčí motorový rosič na trhu

Pro zemědělce, sadaře nebo vinaře je benzínový rosič STIHL SR 200 ideálním přístrojem pro aplikaci kapalin. Jednoruční multifunkční rukojeť modelu STIHL SR 200 umožňuje pohodlně ovládat motor STIHL 2-Mix i ventil pro přívod postřiku jednou rukou. Snadné startování umožňuje rychlé nastartování studeného motoru díky startovací logice s jednorázovým spuštěním sytiče a použití ručního palivového čerpadla. Benzínový motor pohání kolo dmychadla tak, aby bylo listí keřů a menších stromů rozvířeno proudem vzduchu a rovnoměrně smáčeno až do výšky 2,5 m. Díky třem montovatelným, sériově dodávaným kuželovým, usměrňovacím a dvojitým usměrňovacím mřížkám můžete nastavit tvar a směr postřiku. Průhledná 10litrová nádrž na postřikvelký plnicí otvor a víko s úchyty. Takto můžete benzínový motorový rosič STIHL SR 200 snadno naplnit. Případným ztrátám při plnění postřiku zabraňuje ochranný límec na zásobníku – díky tomu zůstane zádové polstrování v suchu. Rosič na záda má kompaktní konstrukci s hmotností 7,8 kg a je vybaven systémem pro pohodlné přenášení. Vysoce kvalitní popruhy a tvarované zádové desky modelu STIHL SR 200 se přizpůsobí tvaru vaší postavy. Systém proti vibracím STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci.

K rosiči SR 200 lze snadno připojit volitelné příslušenství, například bederní pás STIHL. Zvláště užitečná je rozšiřující sada STIHL s tlakovým čerpadlem, která umožňuje dosáhnout konstantní aplikované dávky v jakékoli poloze postřikovací trubice bez ohledu na výškový rozdíl mezi tryskou a hladinou v nádrži. Toto praktické příslušenství navíc zajišťuje velmi dobré promíchání kapaliny díky neustálé cirkulaci. Díky vyššímu tlaku je navíc možné pomocí rozšiřující sady s tlakovým čerpadlem vytvářet jemnější rozprašovanou mlhu.

SR 200

Servis a tipy