915,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

SG 21: Praktický ruční postřikovač

Ruční zahradní postřikovač STIHL SG 21 je vhodný pro privátní uživatele k aplikaci přípravků pro ochranu rostlin nebo hnojiv na rostliny na balkoně nebo na zahradě u domu. Standardní mosazná dutá kuželová tryska dávkuje příslušnou kapalinu přesně a cíleně, takže je možné aplikovat přípravky na ochranu rostlin i na jednotlivé části rostlin s naprostou přesností. Filtr v kolenu postřikovače STIHL SG 21 můžete snadno vyčistit při výměně trysky. Chcete-li rozstřikování zastavit, zavřete ergonomický uzavírací ventil s velkou ovládací páčkou na hadici o délce 1,3 m. K uložení trysky se používá toulec.

Nosný popruh slouží k pohodlné přepravě tlakového postřikovače STIHL SG 21 s objemem nádrže 3 l. Postřikovač SG 21 můžete kombinovat s volitelným postřikovacím štítem STIHL, který zabraňuje unášení kapaliny vlivem větru. S dalším příslušenstvím, jako je volitelná vidlicová tryska STIHL, můžete péči o rostliny ještě více optimalizovat.

SG 21

Servis a tipy