3 530,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

SG 71: Zádový postřikovač s nádrží pro 18l pro profesionální nasazení

Díky robustní konstrukci a velké průhledné nádrži o objemu 18 litrů je ruční zahradní postřikovač STIHL SG 71 ideální pro profesionální použití při obdělávání velkých ploch. Pro pohodlnou, dlouhodobou práci je zádový postřikovač vybaven obzvláště pohodlným systémem pro přenášení. Tyto popruhy lze upevnit ve dvou různých polohách a optimálně je tak přizpůsobit tělesným proporcím uživatele. Zádová deska je tvarovaná tak, aby se přizpůsobila tělu a zvýšila pohodlí při práci s postřikovačem STIHL SG 71.

K dlouhé životnosti přispívá vnitřní čerpadlo, které je spolehlivě chráněno proti poškození. Zahradní postřikovač SG 71 od společnosti STIHL má centrální vývod hadice umístěný na nádrži. Protože páčku čerpadla lze namontovat na pravou i levou stranu, můžete postřikovač používat jako praváci i jako leváci. Ergonomický uzavírací ventil s manometrem umožňuje přesnou práci. Víko tlakového postřikovače STIHL SG 71 obsahuje 3 odměrky pro rychlé dávkování. Pro přepravu a skladování můžete stříkací zařízení uložit do integrovaného držáku stříkací trubice.

Pro provádění speciálních prací máte možnost nahradit standardní mosaznou trysku s dutým kuželem jinou vysoce kvalitní speciální tryskou, např. tryskou s plným kuželem pro jemné dávkování. Kromě toho můžete postřikovač STIHL SG 71 adaptovat pro jiné způsoby využití, například plynulým zvětšováním pracovního záběru pomocí volitelné teleskopické trubky STIHL.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Tragegriff
ÚCHOP PRO NOŠENÍ
SG 21
ROBUSTNÍ UZAVÍRACÍ VENTIL
Průhledná nádoba
Průhledná nádoba

Servis a tipy