39 930,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

TS 410: Moderní, lehký rozbrušovač o výkonu 3,2-kW (rozbrušovací kotouč 300mm)

Benzínový rozbrušovací stroj STIHL TS 410 je vhodný pro profesionální uživatele ve stavebnictví, pozemním stavitelství a silničním stavitelství. Robustní a kompaktní rozbrušovačka s výkonným motorem STIHL 2-MIX spolehlivě řeže beton, kámen, asfalt, konstrukční ocel nebo trubky až do hloubky řezu 100 mm. Systém proti vibracím STIHL podporuje přesné nařezávání a spolehlivé vedení řezu, protože zabudované tlumicí prvky snižují přenos vibrací motoru na svaly a klouby. Tento systém tak velmi významně přispívá ke snižování únavy při práci s benzínovým rozbrušovačem bez vodicího vozíku. Důmyslná ergonomická konstrukce rukojeti umožňuje pohodlné řezání i v různých polohách. Dekompresní ventil motoru také snižuje sílu potřebnou k nastartování motoru. Motorová rozbrušovačka STIHL TS 410 je určena pro použití s 300mm řeznými kotouči.

Sériová vodní přípojka nepřetržitě přivádí vodu k řeznému kotouči motorového rozbrušovače TS 410. Přiváděná voda tak účinně váže prach vznikající při řezání. Díky dlouhodobému filtračnímu systému a kompenzátoru se interval čištění prodlouží a vy můžete pracovat déle bez přerušení. Převážná většina nasátých prachových částic je odloučena a vrácena zpět do okolního vzduchu. Tím se prodlužuje celková životnost filtru.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Poloautomatické napínání řemenu STIHL
Poloautomatické napínání řemenu STIHL
Ergonomický tvar rukojeti
ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ
Dlouhodobý systém vzduchového filtru (cyklónový)
Dlouhodobý filtrační systém (cyklónový)

Technické údaje

Hmotnost9,5 kg 1)
Zdvihový objem66,7 cm³
Výkon3,2 kW
Objem palivové nádrže0,71 l
Akustický tlak98 dB(A) 2)

Servis a tipy