39 930,00 Kč
35 930,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

TS 410: Moderní, lehký rozbrušovač o výkonu 3,2-kW (rozbrušovací kotouč 300mm)

Benzínový rozbrušovací stroj STIHL TS 410 je vhodný pro profesionální uživatele ve stavebnictví, pozemním stavitelství a silničním stavitelství. Robustní a kompaktní rozbrušovačka s výkonným motorem STIHL 2-MIX spolehlivě řeže beton, kámen, asfalt, konstrukční ocel nebo trubky až do hloubky řezu 100 mm. Systém proti vibracím STIHL podporuje přesné nařezávání a spolehlivé vedení řezu, protože zabudované tlumicí prvky snižují přenos vibrací motoru na svaly a klouby. Tento systém tak velmi významně přispívá ke snižování únavy při práci s benzínovým rozbrušovačem bez vodicího vozíku. Důmyslná ergonomická konstrukce rukojeti umožňuje pohodlné řezání i v různých polohách. Dekompresní ventil motoru také snižuje sílu potřebnou k nastartování motoru. Motorová rozbrušovačka STIHL TS 410 je určena pro použití s 300mm řeznými kotouči.

Sériová vodní přípojka nepřetržitě přivádí vodu k řeznému kotouči motorového rozbrušovače TS 410. Přiváděná voda tak účinně váže prach vznikající při řezání. Díky dlouhodobému filtračnímu systému a kompenzátoru se interval čištění prodlouží a vy můžete pracovat déle bez přerušení. Převážná většina nasátých prachových částic je odloučena a vrácena zpět do okolního vzduchu. Tím se prodlužuje celková životnost filtru.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Poloautomatické napínání řemenu STIHL
Poloautomatické napínání řemenu STIHL
Ergonomický tvar rukojeti
ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ
Dlouhodobý systém vzduchového filtru (cyklónový)
Dlouhodobý filtrační systém (cyklónový)

Technické údaje

Zdvihový objem66,7 cm³
Výkon3,2 kW
Hmotnost9,5 kg
Hladina akustického tlaku98 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu109 dB(A) 1)

Servis a tipy