41 480,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem72 cm³
Výkon3,9 kW
Hmotnost10,2 kg
Hladina akustického tlaku98 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu112 dB(A) 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

TS 500i: Celosvětově první v rukou držený stroj s elektronicky řízeným vstřikováním paliva

Benzínový rozbrušovací stroj STIHL TS 500i s řezným kotoučem o průměru 350 mm, například s diamantovým řezným kotoučem STIHL D-BA80, je vhodný pro profesionální použití ve stavebnictví, pozemním stavitelství a při stavbě silnic. Motor STIHL 2-MIX tohoto rozbrušovacího stroje, vybavený inovativním, elektronicky řízeným vstřikováním STIHL Injection, zajišťuje velmi dobré provozní vlastnosti a vysoký točivý moment. Navíc se rozbrušovač STIHL TS 500i spouští mimořádně snadno, stačí jen jedna startovací poloha. Systém STIHL ElastoStart a dekompresní ventil navíc snižují sílu potřebnou ke spuštění rozbrušovacího stroje. Ergonomická konstrukce rukojeti a zejména systém proti vibracím STIHL chrání svaly a klouby při práci. Snížení vibrací vám také pomůže při přesném vedení přístroje během řezání.

Pro optimálně dávkované zvlhčování řezacího kotouče slouží elektronická regulace přívodu vody s automatickým zapínáním a vypínáním přívodu vody. Jemné dávkování si jednoduše ovládáte sami pomocí klávesnice. Se systémem dlouhodobého vzduchového filtru můžete využívat výhod mimořádně snadné údržby benzinového rozbrušovacího stroje STIHL TS 500i – to vše díky dlouhé životnosti filtru. Jeho pohon můžete snadno napnout pomocí poloautomatického napínání řemene. Tím se prodlouží životnost řemene a ložiska.

Servis a tipy