155 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru110 cm
Výška řezu30 - 110 mm
Objem koše na trávu350 l
Druh převodovkyHydrostatická
Objem nádrže9 l

RT 6112 ZL: Výkonný zahradní traktor s tempomatem

Zahradní traktor STIHL RT 6112 ZL s výkonným dvouválcovým motorem bez námahy upraví velké trávníky o rozloze až 8 000 m2. Kromě velké šířky záběru 110 cm vám synchronní žací ústrojí spolu se systémem zachytávání a vedení umožní jako majiteli soukromé zahrady nebo zahradníkovi dosáhnout rovnoměrného výsledku sečení a efektivity při práci. K tomu přispívá i centrální nastavení výšky sečení zahradního traktoru STIHL RT 6112 ZL. Pomocí něj můžete nastavit výšku sečení v rozmezí 30 mm až 100 mm. Elektromagnetickou nožovou spojku (EBC) lze pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí přepínače na sloupku řízení. Směr jízdy (vpřed nebo vzad) lze zvolit pomocí přepínače na sloupku řízení a rychlost lze plynule regulovat pomocí plynového pedálu.

Zahradní traktor STIHL RT 6112 ZL je navíc vybaven tempomatem, který lze zapnout stisknutím tlačítka a který poskytuje úlevu při delší práci. Pomocí něj můžete nastavit konkrétní rychlost a sekat tak trávník v klidu, zejména na velkých plochách. Abyste mohli pracovat bez přerušení co nejdéle, je zahradní traktor RT 6112 ZL vybaven 350litrovým sběrným košem na trávu, který lze pohodlně vyprázdnit ze sedadla řidiče pomocí speciální rukojeti.

LCD displej, který je dobře čitelný i na slunci, zobrazuje na jednom místě všechny důležité informace, od napětí baterie až po stav nádrže a kontrolu tlaku oleje. Pohodlí zvyšuje odpružené a nastavitelné sedadlo a nízká podlaha. Pneumatiky se speciálním profilem a funkce mulčování, kterou lze dodatečně namontovat díky mulčovací sadě STIHL, doplňují výbavu tohoto zahradního traktoru.

Konstrukční rychlost zahradního traktoru je 10 km/h.

RT 6112 ZL

Servis a tipy