6 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost4,2 kg
Foukací síla8 N 1)
Max. rychlost vzduchu56 m/s
Max. rychlost vzduchu61 m/s

SHA 56: Akumulátorový foukač a vysavač SHA 56: jedno nářadí, dvě použití

S akumulátorovým vysavačem listí STIHL SHA 56 můžete efektivně vysávat listí a odřezky z živých plotů, a to při pracích v soukromé i komerční sféře na menších plochách kolem domů, a rozmělňovat je přímo v přístroji. Listy určené k rozmělnění lze vysávat i z kamenných ploch nebo štěrkových chodníků. Pomocí akumulátorového vysavače listí STIHL SHA 56 však můžete účinně odfoukávat i listí, papír a další poletující nečistoty. V závislosti na vašich požadavcích můžete foukač STIHL SHA 56 v několika jednoduchých krocích a bez použití nářadí přestavět ze sacího na foukací režim.

Díky tichému provozu, který zajišťuje elektromotor a lithium-iontový akumulátor ze systému STIHL AK, můžete akumulátorový vysavač listí STIHL SHA 56 používat k úklidu i v místech se zvýšenými hlukovými limity. Díky plynulé regulaci rychlosti můžete plynule regulovat sací a foukací výkon a přizpůsobit jej svým požadavkům. V obou pracovních režimech přispívá otočná rukojeť akumulátorového vysavače listí SHA 56 k dosažení ergonomické pracovní polohy a pohodlného ovládání.

Kovová rozmělňovací hvězdice při drcení zajišťuje účinné rozmělnění materiálu, zejména listí a odřezků živých plotů. Odřezky se dostávají přímo do 40litrového sběrného vaku foukače STIHL SHA 56. Sběrný vak je zavěšen přímo na vysavači, takže jej nemusíte nosit přes rameno. Připevníte jej v několika krocích a díky asymetrickému tvaru budete mít dostatek prostoru pro nohy. Velmi dlouhý zip umožňuje snadné vyprazdňování rozdrceného materiálu.

Mimořádně velký průměr otvoru pro kolo foukače zlepšuje jeho přístupnost, takže jej můžete pohodlně vyčistit. Díky kónické foukací trubici můžete přejíždět i po tvrdých površích. Model STIHL SHA 56 je vybaven dvoustupňovou, délkově nastavitelnou foukací trubicí, kterou si tak můžete přizpůsobit podle své tělesné výšky. Díky bočním otvorům se snižuje pravděpodobnost, že se trubice při nasávání a rozmělňování zasekne o zem nebo ve vysávaném materiálu. Velký otvor na krytu umožňuje snadné čištění foukače STIHL SHA 56.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

SHA 56

Servis a tipy