15 620,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Foukací síla17 N 1)
Hmotnost10,1 kg
Max. rychlost vzduchu90 m/s
Průtok vzduchu740 m³/h
Hladina akustického tlaku98 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

BR 350: Výkonný zádový foukač s nízkými nároky na údržbu

Benzínový zádový foukač STIHL BR 350 je spolehlivý profesionální přístroj pro méně náročné zahradníky a pracovníky komunálních služeb. Díky motoru STIHL 2-MIX je zádový foukač listí dostatečně výkonný, aby účinně odstraňoval listí, odřezky z živých plotů nebo posekanou trávu i z větších ploch. Komfortní a pohodlné ovládání foukače STIHL BR 350 zajišťuje mimo jiné jednoruční multifunkční rukojeť, v níž jsou integrovány všechny ovládací prvky. Páka plynu s aretací a s tlačítkem Stop také usnadňuje spouštění a zastavování foukače listí. Pro různé typy prací při likvidaci a zužitkování listí můžete výkon foukání zaaretovat v libovolné poloze na páce plynu s aretací s možností plynulého nastavení. Chcete-li motor vypnout, stačí krátce stisknout tlačítko Stop. Přístroj je pak automaticky připraven k opětovnému spuštění. Pro práci v blízkosti země můžete standardní zakřivenou kruhovou trysku nahradit volitelnou rovnou kruhovou tryskou nebo volitelnou zakřivenou plochou tryskou.

Systém proti vibracím STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci se zádovým benzínovým foukačem listí STIHL BR 350. Pohodlný systém popruhů s prodyšným polstrováním zad a měkkými ramenními popruhy rovnoměrně rozkládá hmotnost přístroje na vaše ramena. Rukojeť pro přenášení umožňuje pohodlnou přepravu foukače na místo použití. Pro větší oporu můžete zádový foukač BR 350 dodatečně vybavit hrudním popruhem STIHL ADVANCE a bederním popruhem STIHL pro BR a SR. Volitelná obouruční rukojeť STIHL rovnoměrně rozkládá sílu zpětného rázu na obě paže.

BR 350

Servis a tipy