12 760,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost2,5 kg
Aku systémAP
Foukací síla17 N 1)
Max. rychlost vzduchu75 m/s

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

BGA 100: Nenápadný provozním hlukem, překvapivý výkonem

Velmi výkonný akumulátorový foukač STIHL BGA 100 pro profesionální použití nabízí v oblastech s přísnými hlukovými limity, jako jsou nemocniční zahrady, mateřské školy nebo obytné zóny, vysoký výkon a tichý provoz bez emisí. Na centrální ovládací jednotce foukače STIHL BGA 100 můžete nastavit výkon foukání ve třech stupních podle aktuálního úkolu. Úroveň výkonu foukače listí s akumulátorem je indikována pomocí LED diod. Bez ohledu na zvolený výkon foukání můžete aktivovat přídavnou funkci Boost pouhým přetlačením ovládací páčky. V našem videu se můžete podívat na výhody přístroje BGA 100. EC motor s vysokou účinností a minimálním mechanickým opotřebením zajišťuje dostatek výkonu.

Foukač STIHL BGA 100 váží 2,5 kg (bez akumulátoru). Díky foukací trubici s možností rychlé změny nastavení můžete délku přístroje nastavit ve třech stupních a zkrátit nebo prodloužit ji v závislosti na konkrétní práci. Díky tomu můžete efektivně odstraňovat listí a odpadky i z větších ploch. Akumulátorový foukač listí STIHL BGA 100 pracuje s akumulátory ze systému STIHL AP. Pro pohodlnou práci je k dispozici také opaskové pouzdro STIHL AP s připojovacím kabelem, díky kterému můžete foukač použít s akumulátory AP, systém popruhů STIHL a opěrný polštářek STIHL. Opěrný polštářek můžete zavěsit přímo do závěsného oka na přístroji. Pro delší pracovní intervaly doporučujeme použít zádový akumulátor, např. akumulátor STIHL AR 2000 L.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

BGA 100

Servis a tipy