13 950,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Foukací síla12 N 1)
Hmotnost5,7 kg
Max. rychlost vzduchu67 m/s
Průtok vzduchu680 m³/h
Hladina akustického tlaku96 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

BR 200: Velmi lehký zádový foukač

Pro odstraňování listí, ořezů živých plotů nebo posekané trávy z větších ploch je vhodným pomocníkem zádový benzínový foukač STIHL BR 200. Foukač listí je vhodný i pro dlouhodobější použití majiteli domů, údržbáři, zahradníky nebo obcemi. Motor STIHL 2-MIX poskytuje potřebný foukací výkon s kulatou tryskou. Díky jednoruční multifunkční rukojeti můžete foukač listí STIHL BR 200 ovládat snadno a bezpečně. Jsou v ní integrovány všechny ovládací prvky tohoto foukače určeného pro nošení na zádech. Páka plynu s aretací a s tlačítkem Stop také usnadňuje spouštění a zastavování foukače. V závislosti na úkolu můžete zaaretovat páku plynu na požadované úrovni výkonu. Krátkým stisknutím tlačítka Stop se motor vypne. Zádový foukač BR 200 od společnosti STIHL je pak automaticky připraven k dalšímu použití při likvidaci a zužitkování listí.

Při práci s foukačem listí STIHL BR 200 chrání systém proti vibracím STIHL vaše svaly a klouby. I přes nízkou hmotnost 5,7 kg můžete kompaktní přístroj pohodlně nosit na zádech. Za tímto účelem je vybaven pohodlným systémem popruhů a prodyšným polstrováním zad i měkkými ramenními popruhy. Díky rukojeti pro přenášení jej můžete snadno a rychle přenést na další místo použití. Volitelný hrudní popruh STIHL ADVANCE poskytuje dodatečnou oporu pro zádový foukač listí STIHL BR 200 a zvyšuje komfort při přenášení.

BR 200

Servis a tipy