46 990,00 Kč
40 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
NovinkaAkce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

iMOW® 5: samostatně a plně automaticky poseče středně velké travnaté plochy

Robotická sekačka STIHL iMOW® 5 umožňuje zcela automaticky udržovat středně velké zahrady. Robotická sekačka je poháněna vysoce výkonným lithium-iontovým akumulátorem, který jí umožňuje pracovat nepřetržitě a po dlouhou dobu. Vysoká rychlost 3 volně kmitajících nožů systému Disc-Cut zajišťuje, že si pokaždé užijete čistý střih.

Spolehlivý výkon robotické sekačky efektivně zvládá stoupání až 40 % při sečení ve svahu. iMOW® 5 je schopna sekat travnaté plochy o velikosti až 1 500 m² a nabízí také funkci současného mulčování, což znamená, že posečenou trávu rozdrtí a přemění na účinné hnojivo, které vrací přímo do trávníku. Ultrazvukové senzory sekačky a řízená rychlost zajišťují opatrný přístup k překážkám a možnost sekání trávy v blízkosti objektů; sekačka navíc automaticky změní směr, když se dostane do kontaktu s objektem. Chytrý systém otáčení podporuje efektivní sečení v omezených prostorech a při sečení na nerovném terénu upravují snímače náklonu rychlost sekačky, aby se všude dosáhlo rovnoměrného výsledku.

Ovládací panel umožňuje snadné ovládání pomocí několika tlačítek. Intuitivní ovládání je navíc podpořeno funkcí hlasového výstupu. Zadní LED pásek informuje o aktuálním stavu robotické sekačky, zatímco přední LED pásek nabízí denní svícení ve 3 různých režimech. Robotickou sekačku můžete kdykoli ovládat prostřednictvím Bluetooth® nebo Wi-Fi pomocí aplikace MY iMOW®. Pomocí aplikace můžete také nastavit výšku sečení na různé individuální úrovně a prostřednictvím plánu sečení lze zadat týdenní naplánované časové úseky, během nichž se vaše sekačka STIHL iMOW® 5 může automaticky aktivovat. V případě potřeby můžete robotickou sekačku spustit také ručně. Dešťový senzor můžete nastavit tak, aby byl váš trávník posekán i za deštivého počasí, nebo dát pokyn k přerušení práce, když začne pršet. Jako základnu a pro nabíjení používá robotická sekačka svou dokovací stanici.

K instalaci budete potřebovat instalační sadu vhodnou pro velikost vaší zahrady. Robotická sekačka STIHL iMOW® dodržuje všechny platné bezpečnostní normy, avšak je třeba upozornit, že sekačka není hračka a děti i zvířata se musí držet mimo pracovní prostor, když je robotická sekačka iMOW® aktivní. Další informace naleznete v uživatelské příručce a na našem webu.

Balení obsahuje: 

  • Robotickou sekačku iMOW®
  • Dokovací stanici
  • Nabíjecí adaptér
  • Náhradní nože
  • Pravítko iMOW®
  • Návod k použití

Instalační sada není součástí balení. Robotickou sekačku lze zakoupit pouze u prodejců iMOW® Partner.

Technické údaje

Max. sečená plocha1500 m²
Max. stoupání40 %
Šířka řezu28 cm
Min. výška řezu20 mm
Max. výška řezu60 mm

Servis a tipy