63 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Novinka
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

iMOW® 6: pro samostatnou, automatickou péči o velké plochy trávníku

Robotická sekačka STIHL iMOW® 6, poháněná výkonným lithium-iontovým akumulátorem, pečuje o váš trávník zahradách zcela samostatně. Akumulátor umožňuje robotické sekačce pracovat nepřetržitě po dlouhou dobu. Vysoká rychlost 3 volně kmitajících nožů systému Disc-Cut zajišťuje, že si pokaždé užijete čistý střih.

Sekačka je vybavena mulčovací funkcí, takže posečenou trávu okamžitě rozdrtí, aby se stala hnojivem, které trávník znovu využije. Robotická sekačka si efektivně poradí s travnatými plochami o velikosti až 3 000 m² i se sklony terénu až 40 %, například při sečení ve svahu. Integrované senzory přimějí sekačku STIHL iMOW® 6 k automatické změně směru jízdy, když se dostane do kontaktu s překážkou. Ultrazvukové senzory sekačky a řízená rychlost umožňují sekat trávu v blízkosti překážek a pomalé přiblížení k nim. Díky chytrým manévrům otáčení je možné efektivně sekat i ve stísněných prostorech. Senzory náklonu navíc upravují rychlost na nerovném terénu, čímž zajišťují konzistentní výsledek.

Ovládání je jednoduché a intuitivní pomocí ovládacího panelu, který má několik tlačítek a navíc je podpořen funkcí hlasového výstupu. O aktuálním stavu robotické sekačky informuje zadní LED pásek. Uživatelé si mohou vybrat ze 3 různých režimů denního svícení na předním LED pásu. Pomocí aplikace MY iMOW® můžete robotickou sekačku kdykoli ovládat přes Bluetooth® nebo Wi-Fi. Pomocí aplikace můžete také nastavit výšku sečení na různé individuální úrovně a v plánu sečení lze definovat týdenní naplánované aktivní časové úseky. V případě potřeby můžete sekačku iMOW® 6 spustit také ručně. Dešťový senzor lze individuálně nastavit tak, aby sečení pokračovalo i za deště, nebo aby iMOW® 6 sečení v dešti pozastavil. Jako základnu a pro nabíjení používá robotická sekačka svou dokovací stanici.

K instalaci budete potřebovat instalační sadu vhodnou pro velikost vaší zahrady. Robotická sekačka STIHL iMOW® dodržuje všechny platné bezpečnostní normy, avšak mějte na paměti, že sekačka není hračka a děti i zvířata se musí držet mimo pracovní prostor, když je iMOW® aktivní. Více informací najdete v uživatelské příručce a na našem webu.

Balení obsahuje: 

  • Robotickou sekačku iMOW®
  • Dokovací stanici
  • Nabíjecí adaptér
  • Náhradní nože
  • Pravítko iMOW®
  • Návod k použití

Instalační sada není součástí balení. Robotickou sekačku lze zakoupit pouze u prodejců iMOW® Partner.

Technické údaje

Max. sečená plocha3000 m²
Max. stoupání40 %
Šířka řezu28 cm
Min. výška řezu20 mm
Max. výška řezu60 mm

Servis a tipy