21 050,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Objem nádržky40-50 l
Šířka čištění77 cm
Jmenovité napětí36 V
Hmotnost16-17 kg
Hladina akustického tlaku64 dB(A) 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

KGA 770: Akumulátorový zametač

Akumulátorový zametací stroj STIHL KGA 770 je ideální pro profesionály a náročné soukromé uživatele, kteří chtějí uklízet velké plochy v interiéru i exteriéru. Díky zametacímu systému STIHL MultiClean Plus a pracovní šířce 77 cm lze s tímto akumulátorovým zametacím strojem účinně odstraňovat hrubé nečistoty na plochách ve výrobních halách a na zámkové dlažbě nebo dlažebních kostkách. Talířové kartáče a přídavný zametací válec jsou napájeny z akumulátoru ze systému STIHL AP. Díky tomu zametací stroj KGA 770 pracuje vždy tiše při optimální rychlosti a snadno se ovládá. Rotační zametací válce pracují s nastavenou rychlostí i v klidovém stavu. Jemný prach je spolehlivě zachycen a neuniká do okolí díky těsnicí liště, která obepíná zametací válec, ve spojení se vzduchovým filtrem.

Převodovka zametacích válců a talířových kartáčů a dvoupolohově nastavitelné ergonomické tlačné držadlo umožňují pohodlné tlačení stroje STIHL KGA 770. Talířové kartáče se při couvání také natáčejí dovnitř, aby nedocházelo k vymršťování nečistot směrem ven. Přídavné ochranné kryty na převodovce kartáčů ji chrání před nečistotami, prachem nebo vodou.

Akumulátorový zametací stroj STIHL KG 770 můžete nastavit na jakýkoli povrch a upravit nastavení štětin pomocí 8polohového centrálního nastavení výšky. Zařízení pro přitlačování štětin se postarají o čistotu i na hranách a v rozích. Talířové kartáče jsou velmi odolné a mají robustní štětiny z neopotřebitelného nylonu. Garantovaná životnost štětin činí 4 roky. Pro úsporu místa při skladování zametacího stroje ve vzpřímené poloze můžete držadlo snadno demontovat.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Servis a tipy