16 290,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru46 cm
Výška řezu20 - 100 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu52 l
Pohon2,0 - 4,5 km/h

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Akumulátorová sekačka RMA 448 V: snadné a efektivní sečení díky pohonu kol Vario

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 448 V z AK-Systému s pohonem kol Vario a šířkou záběru 46 cm usnadňuje hobby zahrádkářům sečení středně velkých trávníků a trávníků ve svahu. Pracovní rychlost můžete individuálně nastavit v rozmezí 0 až 4,6 km/h pomocí ovládací páčky na rukojeti. Díky standardnímu vybavení multifunkčním nožem, integrované funkci mulčování a bočního výhozu je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. 

Sklopná a výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické vedení sekačky. Centrální nastavení výšky sečení umožňuje nastavit preferovanou délku sečení trávníku na jednu ze 7 úrovní v rozmezí od 20 mm do 100 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 52 l pojme velké množství posečené trávy a snadno se vyprazdňuje.

Servis a tipy