14 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Novinka
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Akumulátorová sekačka RMA 443 V: Pohodlí při práci na malých trávnících díky pohonu kol Vario

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 443 PV ze systému AK nabízí hobby zahrádkářům vysoký výkon a velmi tichý chod. Pohon kol Vario usnadňuje sečení malých trávníků a trávníků ve svahu. Pracovní rychlost můžete individuálně nastavit v rozmezí 0 km/h až 4,6 km/h pomocí ovládací páky na řídítkách.

Se záběrem 41 cm můžete efektivně sekat menší až středně vělké plochy. Díky standardní výbavě s multifunkčním nožem, integrovanou funkcí mulčování a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit ve sběrném koši, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu.

Sklopná a výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické vedení sekačky. Centrální nastavení výšky sečení umožňuje nastavit preferovanou délku sečení trávníku na jednu ze 7 úrovní v rozmezí od 20 mm do 100 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 52 l pojme velké množství posečené trávy a snadno se vyprazdňuje.

 • Bez akumulátoru a nabíječky
 • Vhodná pro menší trávníky
 • Výbava a funkce

  V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

  Komfortlenker
  VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ ŘÍDÍTKA
  ČEPELE S OPTIMALIZOVANÝM PRŮTOKEM
  ČEPELE S OPTIMALIZOVANÝM PRŮTOKEM
  POLYMEROVÉ POUZDRO
  POLYMEROVÉ POUZDRO

  Technické údaje

  Šířka záběru41 cm
  Výška řezu20 - 100 mm
  Nastavení výšky sečení7-fach (zentral)
  Objem koše na trávu52 l
  Pohon2,0 - 4,5 km/h

  Servis a tipy