9 390,00 Kč
8 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru46 cm
Výška řezu20 - 100 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu52 l
Pohon--

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RM 248 benzínová sekačka: ideální pro zahradní práce

Potřebujete-li efektivně sekat středně velké trávníky, je benzinová sekačka STIHL RM 248 ideální volbou. Tento uživatelsky atraktivní základní model nabízí zajímavý poměr ceny a výkonu a působivý záběr sečení 46 cm pro efektivní práci na středně velkých zahradách.

Díky funkci snadného startování je sekačka rychle připravena k použití a je vhodná zejména pro trávníky do 1 200 m2. Výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlnou a ergonomickou manipulaci. Centrálně umístěná funkce sedmistupňového nastavení výšky sečení se snadno používá a umožňuje její nastavení od 20 mm do 100 mm.

Díky standardní výbavě s multifunkčním nožem, mulčovacím nástavcem a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posečenou trávu můžete buď přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. Benzínová sekačka STIHL RM 248 je vybavena sběrným košem o objemu 52 litrů pro zachytávání trávy. Indikátor stavu naplnění vám ukáže, kdy je třeba koš vyprázdnit.

Servis a tipy