17 590,00 Kč
15 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru51 cm
Výška řezu20 - 100 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu55 l
Pohon3,5 km/h

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Benzínová sekačka RM 453 T: obzvláště všestranná pro pohodlné sečení trávníků ve svahu

Benzínová sekačka STIHL RM 453 T je ideálním strojem pro soukromé práce na velkých trávnících. Komfortní pohon kol s jednou rychlostí vám pomůže efektivně postupovat zejména ve svazích. Díky výkonnému motoru a sériovému vybavení s více noži, integrovanou funkcí mulčování a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. 

Sekačka STIHL RM 453 T se šířkou záběru 51 cm, hladce se pohybujícími koly a robustním polymerovým krytem je vhodná zejména pro rychlou a efektivní údržbu velkých trávníků. Abyste dosáhli vysoce přesného sečení, můžete si pomocí centrálního sedmistupňového nastavení výšky sečení snadno nastavit požadovanou výšku sečení v rozmezí od 20 mm do 100 mm. Při používání vám pomůže sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů, díky kterému nebudete muset po sečení shrabovat posekanou trávu. Indikátor stavu naplnění vám ukáže, kdy je třeba koš vyprázdnit, zatímco praktický skládací mechanismus usnadňuje vyprazdňování. Výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické sečení.

Servis a tipy