20 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Novinka
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru51 cm
Výška řezu20 - 100 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu55 l
Pohon2,0 - 4,5 km/h

Akumulátorová sekačka RMA 453 PV: snadné a efektivní sečení díky pohonu kol Vario

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 453 PV s pohonem kol Vario a šířkou záběru 51 cm usnadňuje hobby zahrádkářům sečení středně velkých trávníků a svažitých ploch. Pracovní rychlost můžete individuálně nastavit v rozmezí 0 až 4,6 km/h pomocí ovládacího prvku na digitálním HMI. Díky sekvenčnímu vybíjení zajišťuje sekačka RMA 453 PV také automatické přepnutí na druhý akumulátor systému STIHL AP, když se první vybije. Díky tomu již nemusíte akumulátory měnit ručně a můžete velmi efektivně sekat i větší trávníky. 

Díky standardně integrované funkci mulčování a bočnímu výhozu je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. Sklopná a výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické vedení sekačky. Centrální nastavení výšky sečení umožňuje nastavit preferovanou délku sečení trávníku na jednu ze 7 úrovní v rozmezí od 20 mm do 100 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 55 l pojme velké množství posečené trávy a snadno se vyprazdňuje.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak velkou plochu trávníku pokryjete na jedno nabití akumulátorové sekačky RMA 453 PV a jak dlouho trvá nabíjení vybraného akumulátoru.

Servis a tipy